Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд ..."  № 209 від 22.02.2018р. 
Документ №209 від 22.02.2018р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження нової редакції Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів
Рішення міської ради  №393 від 15.12.2017р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

26.02.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 22.02.2018р.  № 209
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд у м. Івано-Франківську


Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську, затвердженим рішенням сесії міської ради від 15.12.2017р. № 391-17, Положенням про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, літніх торгових майданчиків та збірно-розбірних металевих гаражів, затвердженим рішенням сесії міської ради від 15.12.2017р.№ 393-17, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Надати дозвіл на розташування та затвердити суб’єкту господарювання , архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІ торговій зоні, площею 17,5 м2 на вул. Тичини, 20 на підставі договору купівлі-продажу ТС ТОВ «РОТАТА» від 08.09.2017 р. № 1 терміном до 06.10.2019 р.

2. Відмовити у наданні дозволу на розташування та затвердженні:

2.1. Суб’єкту господарювання архітектурний тип двох груп зблокованих тимчасових споруд, розташованих в ІІІ торговій зоні, площею 117,6 м2 та 58,8 м2 на вул. Євгена Коновальця, 433.

2.2. Суб’єкту господарювання ПРАТ «Івано-Франківська харчосмакова фабрика», архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 18,0 м2 на вул. Євгена Коновальця, поруч із будинком № 95.

2.3. Суб’єкту господарювання ТОВ «Зоряний птах», архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 18,0 м2 на вул. Євгена Коновальця, поруч із будинком № 95.

2.4. Суб’єкту господарювання ТОВ «Зоряний птах», архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 20,35 м2 на вул. Євгена Коновальця, поруч із будинком № 147.

2.5. Суб’єкту господарювання , архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 5,3 м2 на вул. Івана Павла ІІ, 18 А в межах земельної ділянки орендованої ТОВ «Канва».

2.6. Суб’єкту господарювання , архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 12,8 м2 на вул. Івана Павла ІІ, між будинками 18А-28.

2.7. Суб’єкту господарювання , архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 9,0 м2 на вул. Тролейбусній, 1.

3. Відмовити у продовженні дозволу на розташування та затвердженні:

3.1. Суб’єкту господарювання , архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІ торговій зоні, площею 18,0 м2 на вул. Тичини, 20.

3.2. Суб’єкту господарювання ТОВ «ЗПС», архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в І торговій зоні, площею 2,56 м2 на вул. Бельведерській, 8.

3.3. Суб’єкту господарювання ТОВ «ЗПС», архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 10,0 м2 на вул. Гетьмана Мазепи, 169.

3.4. Суб’єкту господарювання , архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 23,2 м2 на вул. Тролейбусній, 1.

3.5. Суб’єкту господарювання , архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 3,15 м2 на вул. Тролейбусній, 4а.

3.6. Суб’єкту господарювання ПП «Покуття», архітектурний тип двох зблокованих тимчасових споруд, розташованих в ІІ торговій зоні, загальною площею 51,9 м2 на вул. Йосипа Сліпого, 1.

4. Паспорт прив’язки ТС оформляється Департаментом на підставі рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування та затвердження архітипу ТС протягом десяти робочих днів.

5. Після прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування ТС, суб’єкт господарювання, протягом п’яти робочих днів, звертається (через Дозвільний центр м. Івано-Франківська) в управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради із заявою про укладення договору за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (крім суб’єктів господарювання, тимчасові споруди яких розташовані в межах приватизованих, орендованих чи наданих у постійне користування земельних ділянок).

6. Впродовж 6-ти місяців з дати оформлення паспорта прив’язки, суб’єкт господарювання  зобов’язаний привести зовнішній вигляд тимчасової  споруди у відповідність до паспорта прив’язки.

7. Після приведення тимчасової споруди до архітипу, суб’єкту господарювання звернутися з заявою у Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини міської ради, в якій повідомити про виконання вимог паспорта прив'язки тимчасової споруди. Відхилення від паспорта прив'язки тимчасової споруди не допускається.

8. Здійснювати контроль:

8.1. Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини (О. Кошик) за виконанням суб’єктом господарювання пункту 7 рішення.

8.2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою (М. Смушак) за дотриманням суб’єктом господарювання вимог до зовнішнього вигляду тимчасової споруди та її експлуатаційного стану.

9. У випадку не виконання п. 6, суб’єкт господарювання зобов’язаний в 30-денний термін демонтувати тимчасову споруду, а елементи благоустрою, що використовувалась, привести до належного санітарно-технічного стану.

10. У випадку  реалізації об’єктів капітального будівництва, інженерної інфраструктури, комплексного благоустрою території, тимчасова споруда

підлягає демонтажу в місячний термін після повідомлення Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови  згідно розподілу посадових обов’язків.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2024 © Всі права застережено.