НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 12 грудня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про заходи щодо наповнення бюджету міста, дотримання ре..."  № 239 від 01.03.2018р. 
Документ №239 від 01.03.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

05.03.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 01.03.2018р.  № 239
м.Івано-Франківськ
 


Про заходи щодо наповнення бюджету міста, дотримання режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2018 рік


Керуючись Бюджетним кодексом України, постановою Кабінету Міністрів України (із змінами) від 11.10.2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» та з метою запобігання виникненню ризиків розбалансування місцевого бюджету, створення умов для своєчасної виплати заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат, економного і раціонального використання коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни, ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Затвердити заходи на 2018 рік:

- щодо наповнення бюджету міста (додаток 1);

- щодо дотримання режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни (додаток 2).

2. Сільським головам рекомендувати розробити та затвердити заходи щодо забезпечення надходжень до бюджету, економного та раціонального використання бюджетних коштів, посилення фінансово-бюджетної дисципліни в 2018 році, або забезпечити дотримання виконання передбачених цим рішенням заходів.

3. Координацію роботи та виконання рішення покласти на головних відповідальних виконавців:

- щодо наповнення бюджету міста (додаток 1) – управління економічного та інтеграційного розвитку (Н. Кромкач);

- щодо дотримання режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни (додаток 2) - фінансове управління виконавчого комітету міської ради (В. Сусаніна).

4. Співвиконавцям рішення надавати головним відповідальним виконавцям щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним, інформацію про виконання заходів для узагальнення та інформування керівництва виконавчого комітету міської ради щоквартально до 20 числа місяця, наступного за звітним.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Б.Білика.Міський голова                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2018 © Всі права застережено.