Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами в ..."  № 576 від 20.09.2011р. 
Документ №576 від 20.09.2011р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

24.09.2011УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 20.09.2011р.  № 576
м.Івано-Франківськ
 

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Івано-Франківську


Розглянувши матеріали КП «Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр», на підставі Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067 та Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Івано-Франківську, затвердженим рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 29.12.2009 року № 657, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


в и р і ш и в:


1. Надати  дозвіл на розміщення зовнішньої реклами терміном на два роки :

1.1.Приватному підприємству «МУЗ-ШОП» на розміщення окремо стоячої щитової рекламної конструкції на вул. Є.Коновальця (біля буд. №34), розміром 5,4 х1,25.

1.2.Товариству з обмеженою відповідальністю «Універсал –Авто» на розміщення окремо стоячої двосторонньої рекламної конструкції типу «біг-борд» на розі вул.Є.Коновальця-Ботанічній,розміром 3х6м.

1.3.Приватному підприємцю Попадинцю Мар»яну Романовичу на розміщення окремо стоячого стаціонарного телевізійного екрану на вул.Незалежності (біля готелю «Надія»),розміром 3х6м, на вимогу постанови Кабінету Міністрів України.

1.4. Приватному підприємцю Бобику Сергію Васильовичу на розміщення кронштейну на фасаді будинку №6-А на вул.Б.Лепкого,розміром 1,90х1,92.

1.5.Товариству з обмеженою відповідальністю «Ратуша» на розміщення окремо стоячої двосторонньої рекламної конструкції  типу «біг- борд» на  вул. Надрічній (навпроти буд.№7, АЗС), розміром 3 х 6 м.

1.6.Товариству з обмеженою відповідальністю «Ратуша» на розміщення окремо стоячої двосторонньої рекламної конструкції  типу «біг-борд» на  вул. Надрічній (напроти буд.№38), розміром 3 х 6 м.

1.7.Товариству з обмеженою відповідальністю «Ратуша» на розміщення окремо стоячої двосторонньої рекламної конструкції типу «біг-борд» на  вул. Надрічній (біля переїзду, навпроти буд.№54), розміром 3 х 6 м.

1.8.Товариству з обмеженою відповідальністю «Ратуша» на розміщення окремо стоячої двосторонньої рекламної конструкції подвійній «біг-борд» на  вул. Є.Коновальця( навпроти буд.№324,біля АЗС), розміром 3 х 6 м.

1.9.Товариству з обмеженою відповідальністю «Ратуша» на розміщення окремо стоячої двосторонньої рекламної конструкції типу «біг-борд» на  вул. В.Івасюка( біля буд.№ 32), розміром 3 х 6 м.


2.Надати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами на опорі ДП «Міськсвітло», терміном на один рік товариству з обмеженою відповідальністю "Нетгруп" на розміщення щитової конструкції на вул. Академіка Сахарова( біля буд.№23), розміром 1 х 1,50м.


3.Встановлення спеціальних конструкцій провести згідно погодженої документації, виконаної у відповідності з діючими нормативними вимогами. Термін виконання робіт з встановлення тимчасової рекламної конструкції та виконання благоустрою з моменту прийняття рішення виконавчого комітету міської ради – один місяць.


4.До початку встановлення тимчасової рекламної конструкції за наявності дозволу виконавчого комітету міської ради та проектної документації, погодженої у встановленому порядку, замовникам отримати в КП «Муніципальна інспекція з благоустрою» дозвіл (ордер) ведення земляних робіт.


5.Суб`єктам підприємницької діяльності (пункти 1.1 – 1.9) виконати всі роботи з благоустрою згідно з проектною документацією у визначений термін. Постійно (щоденно) утримувати прилеглу територію (по периметру 10 м від тимчасової рекламної конструкції) в належному санітарному стані.


6.Після закінчення терміну дії даного рішення виконавчого комітету міської ради на розміщення тимчасових рекламних конструкцій, власникам в місячний термін їх демонтувати, а ділянки, що використовувались, привести до належного стану.


7.При невиконанні п. 6 комунальному підприємству «Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр» здійснювати демонтаж тимчасових рекламних конструкцій з відшкодуванням власниками затрачених коштів на їх демонтаж та зберігання і приведення місць встановлення (ділянок) до належного стану.


8.Оплату за право тимчасового розміщення спеціальних рекламних конструкцій проводити згідно з «Порядком розміщення  зовнішньої реклами в місті Івано-Франківську»


9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського  голови  З. Фітеля.Міський голова                                                        Віктор Анушкевичус2011-2021 © Всі права застережено.