Рішення виконавчого комітету  "Про облаштування літніх торгових майданчиків на територ..."  № 325 від 26.06.2015р. 
Документ №325 від 26.06.2015р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження нової редакції Положення "Про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в м. Івано-Франківську"
Рішення виконавчого комітету  №152 від 20.03.2014р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

30.06.2015УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 26.06.2015р.  № 325
м.Івано-Франківськ
 


Про облаштування літніх торгових майданчиків на території м.Івано-Франківська


Керуючись підпунктом 2 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.03.2014 року № 152 «Про затвердження нової редакції Положення «Про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в м. Івано-Франківську» та з метою впорядкування розміщення, утримання літніх торгових майданчиків на території міста , організації їх роботи виконавчий комітет міської ради


вирішив :


1.Погодити облаштування літніх торгових майданчиків на 2015 рік в літній період поруч об’єктів ресторанного господарства, відповідно до паспорта літнього торгового майданчика погодженого Департаментом містобудування та архітектури, а також в яких створені необхідні санітарно-побутові умови для дотримання правил особистої гігієни відвідувачів :

1.1.Суб’єкту господарської діяльності Токмиленку О.С. , майданчик площею – 77,5 кв.м, на вул. Вірменській,1 поручпіцерії «Фабрика»;

1.2.Суб’єкту господарської діяльності Рочняку С.І. , майданчик площею – 50,0 кв.м, на вул. Привокзальній від кафе «Пивний бум»;

1.3.Суб’єкту господарської діяльності Кузьменку І.В. , майданчик площею – 60,0 кв.м, на вул. Гаркуші,21 поруч кафе «Гранд Піцерія»;

1.4.Суб’єкту господарської діяльності Семанів М.В. , майданчик площею – 72,0 кв.м, у провулку Фортечному,1 поруч кафе «Корасіні»;

1.5.Суб’єкту господарської діяльності Матіїву А.С. , майданчик площею – 28,0 кв.м, на вул. Коновальця,221 поруч ресторану «Амігос»;

1.6. ТОВ «Легенда – Ф» , майданчик площею – 100,0 кв.м, на вул. Незалежності,34а  поруч ПАБу «Легенда»;

1.7.ПП «Астрал», майданчик площею – 64,2 кв.м, на вул. Гната Хоткевича,40 поруч кафе «У Лариси».

2.Суб’єктам господарювання згідно пункту 1.3. та п.1.6. , які самовільно встановили літні торгові майданчики до надання погодження на їх розміщення , відповідно до п.7 Положення «Про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в м.Івано-Франківську» при укладанні договору на право тимчасового користування елементами благоустрою комунальної власності, нарахування за користування елементами благоустрою проводити в подвійному розмірі з 1 квітня по 1 листопада 2015 року .

3.Після прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про надання погодження на розташування літнього торгового майданчика, суб’єкт господарювання звертається (через Дозвільний центр м.Івано-Франківська) в управління торгівлі виконавчого комітету міської ради із заявою про укладання договору на право тимчасового користування елементами благоустрою комунальної власності для розміщення літнього торгового майданчика.

       4.Суб’єкт господарювання при отриманні витягу з рішення виконавчого комітету міської ради у відділі дозвільно-погоджувальних процедур (Дозвільний центр м. Івано-Франківська) одночасно отримує договір на право тимчасового користування елементами благоустрою комунальної власності для розміщення літнього торгового майданчика підписаний уповноваженим органом та зареєстрований в управлінні торгівлі.

5.Суб’єкти господарюваннязобов’язані дотримуватись вимог Положення «Про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в м. Івано-Франківську» затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.03.2014 року № 152 та встановлювати для найманих працівників повну норму тривалості робочого часу з оплатою праці не нижче розміру мінімальної заробітної плати, встановленої чиннимзаконодавством, укладати трудові договори між найманими працівниками і суб’єктами підприємництва.

6.Літній торговий майданчик функціонує до 01 листопада 2015 року при умові отримання суб’єктом підприємницької діяльності погодження на розміщення та облаштування літнього торгового майданчика та договору на право тимчасового користування елементами благоустрою комунальної власності. Після закінчення вказаного терміну, власник літнього торгового майданчика виконує його демонтаж в 10-денний термін, а територію приводить до належного стану.

7.Рейдовій групі, уповноваженим органам виконавчого комітету міської ради здійснювати контроль за розміром площі майданчика відповідно до витягу з рішення виконавчого комітету міської ради та виконання вимог Положення , при недотриманні вищезазначених вимог вживати до суб’єктів господарювання заходів відповідно до п.5 Положення про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в м.Івано-Франківську затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.03.2014 року № 152.

8.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Богдана Білика.Міський голова                                                                Віктор Анушкевичус2011-2024 © Всі права застережено.