НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 22 січня 2019 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 340 від 04.04.2018р. 
Документ №340 від 04.04.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Рішення виконавчого комітету  №107 від 23.02.2012р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2012 р. № 107
Рішення виконавчого комітету  №191 від 17.03.2016р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

08.04.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 04.04.2018р.  № 340
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


З метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ та керуючись  ст.ст. 31, 32, 33, 56 Цивільного, ст.ст. 171, 173, 176, 177 Сімейного Кодексів України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»,  постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», та згідно рішень виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.02.2012р. №107 «Про затвердження положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають», від 17.03.2016 року № 191 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 23.02.2012 р. №107», враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності на яке (користування яким) має дитина:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –- частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має її дочка ––, –– року народження, без згоди батька дівчинки ––.

1.1.3. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою –– та його батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.4. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою його матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.1.5. –- на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частин кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою – та її батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей майна (житла):

–– та –- від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо придбання на ім’я дитини –– кв.–– на вул.––, ––, корп.–– в с.Угорники Івано-Франківської міської ради.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дітям житла (майна):

Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою матері –– на укладання договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної їй –– частини кв.–– на вул.––, ––в м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я ––, –– року народження, –– частини кв.– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.4. –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на відчуження належної йому –– частини автомобіля марки ––, модель –– ––,  колір ––, рік випуску ––, ідентифікаційний номер ––, державний реєстраційний номер –– та зняття вищезазначеного автомобіля з реєстрації в компетентних органах. Зобов’язати ––, виручені від продажу автомобіля марки –– кошти покласти на відкритий на  ім’я дитини ––, –– року народження, рахунок в –- –– «–-» №––.

1.5. –– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладення договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо відчуження належної їй земельної ділянки кадастровий номер ––, загальною площею –- га, яка розташована на вул.–– поруч будинку №–– в м.Івано-Франківську. Зобов’язати батьків кошти, виручені від продажу земельної ділянки, використати в інтересах малолітньої, а саме на оплату освітніх послуг –– –– «––», в якій навчається дитина.

1.6. –– від імені малолітньої –– ,–– року народження, на відчуження належної їй –– частини автомобіля марки ––, легковий ––, колір ––, рік випуску ––, ідентифікаційний номер ––, державний реєстраційний номер –– та зняття вищезазначеного автомобіля марки –– з обліку в компетентних органах. Зобов’язати ––, виручені від продажу автомобіля –– кошти покласти на відкритий на ім’я дитини ––, –– року народження, рахунок в –– «––» №––.

1.7. На зняття заборони щодо відчуження кв.–– на вул.––, –– корп.–– в м.Івано-Франківську, у зв’язку з усуненням обставин, що обумовили накладання заборони на відчуження нерухомого майна.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до 6-ти місяців.

3. Термін дії дозволу 6 місяців з дня прийняття рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.