Рішення виконавчого комітету  "Про облаштування літніх торгових майданчиків на територ..."  № 417 від 30.07.2015р. 
Документ №417 від 30.07.2015р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження нової редакції Положення "Про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в м. Івано-Франківську"
Рішення виконавчого комітету  №152 від 20.03.2014р. Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету  Про облаштування літніх торгових майданчиків на території м.Івано-Франківська
Рішення виконавчого комітету  №285 від 29.05.2015р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про облаштування літнього торгового майданчика на території м. Івано-Франківська
Рішення виконавчого комітету  №478 від 27.08.2015р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про скасування окремих пунктів рішень виконавчого комітету міської ради
Рішення виконавчого комітету  №570 від 08.10.2015р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

03.08.2015УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 30.07.2015р.  № 417
м.Івано-Франківськ
 


Про облаштування літніх торгових майданчиків на території м.Івано-ФранківськаКеруючись підпунктом 2 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.03.2014 року № 152 «Про затвердження нової редакції Положення «Про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в м. Івано-Франківську» та з метою впорядкування розміщення, утримання літніх торгових майданчиків на території міста , організації їх роботи виконавчий комітет міської ради

вирішив :


1.Погодити облаштування літніх торгових майданчиків на 2015 рік в літній період поруч об’єктів ресторанного господарства, відповідно до паспорта літнього торгового майданчика погодженого Департаментом містобудування та архітектури, а також в яких створені необхідні санітарно-побутові умови для дотримання правил особистої гігієни відвідувачів :


1.1.Суб’єкту господарської діяльності Іванишин О.І., майданчик площею – 23,1кв.м, на вул. Гетьмана Мазепи,2 поруч кафе «Профітролі».

1.2.Суб’єкту господарської діяльності МустафаіГазменду, майданчик площею – 32,0кв.м, на вул. Заклинських ,8 поруч кафе «Роза Вітрів».

1.3.Суб’єкту господарської діяльності Ющишину Н.Б., майданчик площею – 40,0кв.м, на Північному бульварі,11 поруч кафе «Студентський буфет».

1.4.ТОВ «Ресторан Груп Компані», майданчик площею – 64,0 кв.м, на вул. Січових Стрільців, 13 (з сторони Вічевого майдану) поруч кафе «БестБургер».

1.5.Суб’єкту господарської діяльності Федику І.С., майданчик площею – 34,34кв.м, на вул. Січових Стрільців, 41 поруч кафе «Наталі».

2.Суб’єкту господарської діяльності згідно пункту 1.3, до початку будівництва бульвару Північного на ділянці від вулиці Бельведерської до вулиці П.Мирного демонтувати літній торговий майданчик та привести територію до належного стану.

3.Суб’єкту господарювання згідно пункту 1.2, який самовільно встановив літній торговий майданчик до надання погодження на його розміщення, відповідно до п.7 Положення «Про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в м.Івано-Франківську» при укладанні договору на право тимчасовогокористуванняелементами благоустрою комунальноївласності, нарахування за користуванняелементами благоустрою проводити в подвійномурозмірі з 1 квітня по 1 листопада 2015 року.

4.Після прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про надання погодження на розташування літнього торгового майданчика, суб’єкт господарювання звертається (через Дозвільний центр м.Івано-Франківська) в управління торгівлі виконавчого комітету міської ради із заявою про укладання договору на право тимчасового користування елементами благоустрою комунальної власності для розміщення літнього торгового майданчика.

       5.Суб’єкт господарювання при отриманні витягу з рішення виконавчого комітету міської ради у відділі дозвільно-погоджувальних процедур (Дозвільний центр м. Івано-Франківська) одночасно отримує договір на право тимчасового користування елементами благоустрою комунальної власності для розміщення літнього торгового майданчика підписаний уповноваженим органом та зареєстрований в управлінні торгівлі.

6.Відповідно до листа суб’єкта господарюванняСтецика С.Й. від 01.07.2015р. № 2880/01-23/18 відмінити з 01.07.2015 року п.1.11 рішення виконавчого комітету міської ради від 29.05.2015 р. № 285 «Про облаштування літніх торгових майданчиків на території м.Івано-Франківська».

7.Суб’єкти господарюваннязобов’язані дотримуватись вимог Положення «Про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в м. Івано-Франківську» затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.03.2014 року № 152 ,встановлювати для найманих працівників повну норму тривалості робочого часу з оплатою праці не нижче розміру мінімальної заробітної плати, встановленої чиннимзаконодавством, укладати трудові договори між найманими працівниками і суб’єктами підприємництва та укласти договори з балансоутримувачами приміщень.

8.Літній торговий майданчик функціонує до 01 листопада 2015 року при умові отримання суб’єктом підприємницької діяльності погодження на розміщення та облаштування літнього торгового майданчика та договору на право тимчасового користування елементами благоустрою комунальної власності. Після закінчення вказаного терміну, власник літнього торгового майданчика виконує його демонтаж в 10-денний термін, а територію приводить до належного стану.

       9.Рейдовій групі, уповноваженим органам виконавчого комітету міської ради здійснювати контроль за розміром площі майданчика відповідно до витягу з рішення виконавчого комітету міської ради та виконання вимог Положення , при недотриманні вищезазначених вимог вживати до суб’єктів господарювання заходів відповідно до п.5 Положення про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в м.Івано-Франківську затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.03.2014 року № 152.

10.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Богдана Білика.


Міський голова                                                                Віктор Анушкевичус2011-2024 © Всі права застережено.