НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 22 січня 2019 року
 
 Рішення міської ради  "Про звільнення та зменшення сплати пайової участі замов..."  № 124-19 від 02.05.2018р. 
Документ №124 від 02.05.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення міської ради  Про Положення "Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста"
Рішення міської ради  №1231 від 18.10.2013р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

06.05.2018 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(19  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 02.05.2018р.  № 124-19
 

Про звільнення та зменшення сплати пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста
       Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 року та  Положенням «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста»,  затвердженого рішенням сесії від 18.10.2013 року №1231-38, міська рада     


в и р і ш и л а:


       1. Звільнити від сплати пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку  інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста:

       1.1 Табахарнюка Олександра Ярославовича щодо реконструкції частини адміністративної будівлі з добудовою та надбудовою на вул. Гетьмана Мазепи, 144.

       1.2 Гуцуляк Г. В., Гуцуляк І. В., Сікуру В. І. щодо реконструкції квартири №__ з добудовою на вул. Вовчинецькій, __.

       1.3 Дуньця Б. Я. щодо реконструкції житлової квартири №__ на вул. Січових Стрільців, __.

       1.4 обслуговуючий кооператив «Квартал-Гаркуші №33» щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення на вул. Гаркуші, 33.

       2. Дати дозвіл на зменшення та зменшити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста:

       2.1 товариству з обмеженою відповідальністю «Спілка забудівників» щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку із закладами громадського призначення на вул. Гетьмана П. Дорошенка, 22 «А», на вартість будівництва водопровідної підвищувальної насосної станції в районі вул. Галицька – Ю. Целевича.

       2.2 Соловей Ярославі Дем’янівні щодо реконструкції готельно-відпочинкового комплексу з добудовою на вул. Гетьмана Мазепи, 144, на вартість виконання робіт з прокладання інженерних мереж.

       3. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська від Замовників будівництва виконані роботи зазначені у   п. 2 даного рішення та закріпити їх на праві господарського відання за                        КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

       4. КП «Івано-Франківськводоекотехпром» та Замовникам будівництва здійснити прийняття-передачу по акту прийому-передачі.

       5. Фінансовому управлінню (В. Сусаніна) видати довідки-звільнення у відповідності до пункту 1 та після фактичної передачі робіт, уточнити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста і внести відповідні зміни до укладених договорів, відповідно до пункту 2 (після виконання пунктів 3, 4 даного рішення).

               6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Кайду.

Міський голова                                                             Руслан Марцінків
2011-2019 © Всі права застережено.