Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд ..."  № 516 від 10.05.2018р. 
Документ №516 від 10.05.2018р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження нової редакції Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів
Рішення міської ради  №393 від 15.12.2017р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

14.05.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 10.05.2018р.  № 516
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд у м. Івано-Франківську


Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську, затвердженим рішенням міської ради від 15.12.2017 р. № 391-17, Положенням про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, літніх торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів, затвердженим рішенням міської ради від 15.12.2017 р. № 393-17, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


 1. Надати дозвіл на розташування терміном на 1 рік та затвердити:
  1. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 19,8 м2 на вул. Василя Стуса, 17А.

Скасувати п. 1.38. рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 09.02.2017 р. № 78 про затвердження суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 20,0 м2 на вул. Василя Стуса, 17А.

  1. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 22,2  м2 на вул. Федьковича, 7 А.
  2. Суб’єкту господарювання архітектурний тип двох зблокованих тимчасових споруд, розташованих в ІІІ торговій зоні, загальною площею 50,0 м2 на вул. Івана Миколайчука, 2.
  3. Суб’єкту господарювання архітектурний тип двох зблокованих тимчасових споруд, розташованих у ІІІ торговій зоні, загальною площею 50,0 м2 на вул. Івана Миколайчука, 2.
 1. Відмовити у наданні дозволу на розташування терміном на 1 рік та затвердженні:
  1. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 14,0 м2 на вул. Вовчинецькій, 172.
  2. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в І торговій зоні, площею 10,0 м2 на вул. Дмитра Вітовського поруч із сквером Руській Трійці.
  3. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, загальною площею 5,0 м2 навпроти буд. №№ 6, 12 на вул. Василя Симоненка.
  4. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в І торговій зоні, площею 12,0 м2 на куті вулиць Галицька-Дністровська.
  5. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди площею 6,0 м2 із зупинкою громадського транспорту площею 7,5 м2, розташованої у ІІІ торговій зоні  на вул. Гетьмана Мазепи, 114.
  6. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди площею 10,0 м2 із зупинкою громадського транспорту площею 11,5 м2, розташованої у ІІІ торговій зоні  на вул. Пасічній, 2а.
  7. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІ торговій зоні, площею 9,2 м2 на вул. Євгена Коновальця, поруч із будинком № 16.
  8. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 20,35 м2 на вул. Євгена Коновальця, поруч із будинком № 147.
  9. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 18,0 м2 на вул. Євгена Коновальця, поруч із будинком № 95.
  10. Суб’єкту господарювання архітектурного типу двох зблокованих тимчасових споруд, розташованих в ІІІ торговій зоні, загальною площею 68,6 м2 на вул. Незалежності, 195 А.
 2. Надати дозвіл на розташування та затвердити суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, загальною площею 24,1 м2 на вул. Василя Симоненка, 11, на підставі договору купівлі-продажу тимчасової споруди  від 03.04.2018 р., терміном до 17.12.2018 р.

Скасувати п. 2.38. рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 17.12.2015 р. № 722 про продовження дозволу на розташування терміном на три роки суб’єкту господарювання тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 24,1 м2 на вул. Василя Симоненка, 6.

 1. Відмовити у наданні дозволу на розташування та затвердженні:
  1. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в І торговій зоні, загальною площею 8,6 м2 куті на вулиць Тринітарська-Шеремети на підставі договору купівлі-продажу тимчасової споруди суб’єкта господарювання, зареєстрованого в реєстрі за № 1801, терміном до 19.06.2020 р.
 2. Продовжити дозвіл на розташування терміном на 1 рік та затвердити:
  1. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 19,0 м2 на вул. Василя Cимоненка, 11.
  2. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди, розташованої в І торговій зоні, площею 24,54 м2 на вул. Привокзальній, навпроти вокзалу.
 3. Відмовити у продовженні дозволу на розташування та затвердженні:
  1. Суб’єкту господарювання архітектурного типу двох зблокованих тимчасових споруд, розташованих у ІІ торговій зоні, загальною площею 52,1 м2 на вул. Йосипа Сліпого, 1.
  2. Суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди, розташованої в ІІІ торговій зоні, площею 18,0 м2 на вул. Тролейбусній, 2.

7. Паспорт прив’язки ТС оформляється Департаментом на підставі рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування та затвердження архітипу ТС протягом десяти робочих днів.

8. Після прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування ТС, суб’єкт господарювання, протягом п’яти робочих днів, звертається (через Дозвільний центр м. Івано-Франківська) в управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради із заявою про укладення договору за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (крім суб’єктів господарювання, тимчасові споруди яких розташовані в межах приватизованих, орендованих чи наданих у постійне користування земельних ділянок).

9. Впродовж 6-ти місяців з дати оформлення паспорта прив’язки, суб’єкт господарювання зобов’язаний привести зовнішній вигляд тимчасової  споруди у відповідність до паспорта прив’язки.

10. Після приведення тимчасової споруди до архітипу, суб’єкту господарювання звернутися з заявою у Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини міської ради, в якій повідомити про виконання вимог паспорта прив'язки тимчасової споруди. Відхилення від паспорта прив'язки тимчасової споруди не допускається.

11. Здійснювати контроль:

11.1. Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини (О. Кошик) за виконанням суб’єктом господарювання пункту 10 рішення.

11.2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою (М. Смушак) за дотриманням суб’єктом господарювання вимог до зовнішнього вигляду тимчасової споруди та її експлуатаційного стану.

12. У випадку не виконання п. 9, суб’єкт господарювання зобов’язаний в 30-денний термін демонтувати тимчасову споруду, а елементи благоустрою, що використовувалась, привести до належного санітарно-технічного стану.

13. У випадку  реалізації об’єктів капітального будівництва, інженерної інфраструктури, комплексного благоустрою території, тимчасова споруда

підлягає демонтажу в місячний термін після повідомлення Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини.

14. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови  згідно розподілу посадових обов’язків.Міський голова                                                                                        Руслан Марцінків2011-2024 © Всі права застережено.