НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Субота, 25 травня 2019 року
 
 Розпорядження міського голови  "Про визначення уповноважених осіб з питань запобігання ..."  № 170-р від 29.05.2018р. 
Документ №170-р від 29.05.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

02.06.2018УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 29.05.2018р.  № 170-р
 


Про визначення уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчих органах Івано-Франківської міської радиКеруючись Законом України «Про запобігання корупції», постановою Кабінету Міністрів України від 04.09.2013р. № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» та рішенням НАЗК від 06.09.2016р. №19 «Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій" з метою підвищення ефективності здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції:

1. Визначити уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчих органах Івано-Франківської міської ради:

- Барчук Галину Володимирівну, головного спеціаліста відділу правової та кадрової роботи управління економічної політики Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради в Департаменті житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради;

- Кушнірика Михайла Петровича, начальника відділу з питань мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів Івано-Франківської міської ради, в апараті міської ради, виконкомі, департаменті, управліннях, відділах та службі; в управлінні капітального будівництва міськвиконкому; в управлінні транспорту та зв’язку міської ради; в управлінні економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради; в Департаменті культури міської ради; в Департаменті молодіжної політики та спорту міської ради; в службі у справах дітей виконавчого комітету міської ради; в управління охорони здоров’я міської ради; в Департаменті комунальних ресурсів міської ради;

- Сороку Поліну Валентинівну, заступника начальника управління правової роботи та контролю за дотриманням законодавства в сфері містобудування

Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини міської ради в Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини міської ради;

- Тацаковича Любомира Романовича, головного спеціаліста кадрової роботи Департаменту освіти та науки міської ради в Департаменті освіти та науки міської ради;

       - Шкандрія Віктора Борисовича, начальника відділу правової роботи та кадрових питань департаменту соціальної політики виконавчого комітету міської ради в департаменті соціальної політики виконавчого комітету міської ради;

- Яцків Галину Михайлівну, заступника начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради у фінансовому управлінні виконавчого комітету міської ради.

2. Керівникам комунальних підприємств, установ, закладів та організацій визначити власними розпорядчими документами уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції.

3. Визначити Бойчук Олесю Василівну, начальника відділу сприяння діяльності депутатів Секретаріату міської ради, уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції щодо депутатів міської ради.

4. Уповноваженим особам з питань запобігання та виявлення корупції у своїй діяльності керуватись Конституцією та законами України, а також указами Президента України і постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, міжнародними договорами України, іншими актами законодавства.

5. Уповноваженим особам з питань запобігання та виявлення корупції внести зміни до посадових інструкцій .

6. Вважати такими, що втратили чинність розпорядження міського голови від 19.02.2016р. № 74-к «Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції у Івано-Франківській міській раді» та від 03.01.2017р. №5-к «Про порядок взаємодії щодо перевірки факту подання декларацій».

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради відповідно до розподілу посадових обов’язків.
               Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.