НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 24 липня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про основні заходи із забезпечення підготовки житлово-к..."  № 692 від 19.06.2018р. 
Документ №692 від 19.06.2018р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про хід виконання основних заходів із забезпечення підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років
Рішення виконавчого комітету  №1026 від 27.09.2018р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

23.06.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 19.06.2018р.  № 692
м.Івано-Франківськ
 


Про основні заходи із забезпечення підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 роківЗ метою забезпечення надійної та стабільної роботи підприємств і організацій житлово-комунального господарства міста та надання мешканцям необхідного рівня послуг в осінньо-зимовий період, керуючись Наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378 та ст. ст. 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Затвердити перелік організаційних та основних заходів з підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років (додатки 1, 2) та склад оперативного штабу із зазначених питань (додаток 3).

2. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда), КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (Р. Кімачук), КП «Муніципальна дорожня компанія» (В. Бурко), ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» (О. Вечеринський), КП «Електроавтотранс» (В. Голутяк), КП «Міська ритуальна служба» (А. Хруник), КП «Івано-Франківськміськсвітло» (В. Синишин), КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» (М. Джус), КП «Дирекція замовника» (В. Білик), а також керівникам всіх організацій, які здійснюють управління житловим фондом (ЖБК, ОСББ, приватних ЖЕО та інших), організувати виконання капітальних та поточних ремонтів основного обладнання, теплових і водопровідних мереж, житлового фонду, доріг, а також підготовку снігоприбиральної техніки, згідно з термінами, затвердженими цим рішенням.

Для забезпечення безперебійного виробництва теплової енергії, водопостачання і водовідведення ДМП «Івано-Франківськтепло-комуненерго» (Р. Гайда), ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» (О. Вечеринський), КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (Р. Кімачук) до 01.10.2018 року укласти угоди з відповідними організаціями на постачання природного газу та електроенергії в необхідних обсягах; погасити заборгованість за спожиті газ і електроенергію в терміни, передбачені затвердженими графіками.

3. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда), ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» (О. Вечеринський) до початку опалювального сезону 2018-2019 років:

- забезпечити підготовку теплового господарства відповідно до Правил, затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378;

- забезпечити оснащення вузлами обліку теплової енергії житлового фонду з централізованим теплопостачанням.

4. Управителям житлового фонду міста до 01.10.2018 року забезпечити підготовку житлових будинків та оформити відповідні акти і паспорти готовності до роботи в опалювальний період (згідно з Наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378).

5. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів (І. Влізло) розробити оперативний план дій, спрямованих на локалізацію та ліквідацію можливих аварій на системах газо-, електро-, тепло-, водопостачання і водовідведення усіх форм власності.

6. Управлінню економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради (Н. Кромкач):

- визначити мінімально необхідні обсяги забезпечення енергоносіями споживачів, які фінансуються з коштів міського бюджету;

- з метою контролю за дотриманням зазначених вище лімітів, постійно здійснювати моніторинг споживання енергоносіїв та комунальних послуг закладами, що фінансуються з місцевого бюджету.

7. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (В. Сусаніна), управлінню Державної казначейської служби України в
м. Івано-Франківську (В. Косик), головним розпорядникам бюджетних коштів взяти на особистий контроль питання розрахунків за енергоносії та житлово-комунальні послуги.

8. Про хід виконання даного рішення заслухати на засіданні виконавчого комітету міської ради у вересні цього року.

9. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак).

10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови згідно розподілу посадових обов’язків.       Міський голова                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2019 © Всі права застережено.