НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 20 березня 2019 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 693 від 19.06.2018р. 
Документ №693 від 19.06.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

23.06.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 19.06.2018р.  № 693
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення

об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


       1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

       1.1. ТОВ «Електрік Груп» (А. Кліщ) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Теодора Цьоклера, 20, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.2. Кряжевій О. М. на проведення земляних робіт для прокладання мережі каналізації на вул. Софіївці, 3, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.3. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда) на проведення земляних робіт для ремонту тепломережі на вул. Надвірнянській, 28, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.4. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда) на проведення земляних робіт для ремонту тепломережі на вул. Гната Хоткевича, 52 к.4, терміном 1 місяць з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.5. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда) на проведення земляних робіт для ремонту тепломережі на вул. Гната Хоткевича, 50 к.3, терміном 1 місяць з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.6. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда) на проведення земляних робіт для ремонту тепломережі на вул. Парковій, 4, терміном 1 місяць з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.7. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда) на проведення земляних робіт для ремонту тепломережі на вул. О.Довженка, 5, терміном 1 місяць з моменту видачі дозволу (ордера).

       2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

       2.1. ТОВ «Івано-Франківськ Інфоком» (Ю. Прокопенко) на проведення земляних робіт для прокладання волоконно-оптичного кабелю на вул.Грюнвальдській, 12 б.

       2.2. ТОВ «БК Цитадель ІІ» (В. Петренко) на проведення земляних робіт для прокладання мережі дощової каналізації на вул. Пасічній, 12.

       2.3. ПП Антонюк О. Т. на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Хотинській.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.Міський голова                                                         Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.