Рішення виконавчого комітету  "Про встановлення відзнаки Івано-Франківського міського ..."  № 371 від 19.07.2007р. 
Документ №371 від 19.07.2007р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

23.07.2007УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 19.07.2007р.  № 371
м.Івано-Франківськ
 


Про встановлення відзнаки Івано-Франківського

міського головиВідповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” на виконання рішення міської ради від 07.05.99р. VІІІ сесії ІІІ демократичного скликання „Про затвердження Статуту територіальної громади міста Івано-Франківська”, з метою заохочення і стимулювання працівників підприємств, установ та організацій міста Івано-Франківська, громадян України, іноземних громадян за визначні заслуги у розвитку економіки та соціальної сфери міста Івано-Франківська, збагачення національної інтелектуальної і культурної спадщини, плідну громадську діяльність виконавчий комітет міської рад


вирішив:


1. Встановити відзнаку Івано-Франківського міського голови.

2. Затвердити Положення про відзнаку Івано-Франківського міського голови (додається).

3. Консультанту міського голови з питань ЗМІ (А. Олексину) виконавчого комітету та  відділу внутрішньої політики міської ради опублікувати Положення “Про відзнаку Івано-Франківського міського голови” в засобах масової інформації. 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради А. Лиса.Міський голова                                                                          Віктор АнушкевичусДодатки:2011-2020 © Всі права застережено.