Рішення виконавчого комітету  "Про погодження списків громадян на отримання земельної ..."  № 389 від 27.07.2007р. 
Документ №389 від 27.07.2007р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про житлові питання
Рішення виконавчого комітету  №148 від 21.03.2007р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

31.07.2007УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 27.07.2007р.  № 389
м.Івано-Франківськ
 


Про погодження списків громадян на отримання земельної ділянки під індивідуальне житлове будівництво в мікрорайоні “Черешеньки”


       Керуючись Положенням про виділення земельних ділянок під індивідуальне будівництво в м. Івано-Франківську, затверджене рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за № 148 від 21.03.2007 року та Положенням про виділення земельних ділянок під індивідуальне будівництво в урочищі “Нивки”, затверджене рішенням зборів квартального комітету приватного сектору мікрорайону “Пасічна” за №4 від 22.03.2007 року виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


       1. Погодити списки громадян, які бажають отримати земельну ділянку під індивідуальне будівництво та перебувають на обліку при виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради та списки громадян на отримання такої ділянки за рахунок резервного фонду (10%), згідно додатку № 1, та винести на узгодження з постійною комісією міської ради з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та сприяння розвитку сіл.

       2. Погодити списки громадян, які мешкають або обробляють земельні ділянки у мікрорайоні “Пасічна” і бажають там отримати земельні ділянки під індивідуальне будівництво, згідно додатку № 2, та винести на узгодження з постійною комісією міської ради з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та сприяння розвитку сіл.

       3. Списки громадян, вказаних в пп. 1-2, передати в управління архітектури та містобудування міськвиконкому для підготовки рішень про виділення земельних ділянок під індивідуальне будівництво в мікрорайоні “Черешеньки”.

       4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В.Швадчака.Міський голова                                                        Віктор Анушкевичус2011-2020 © Всі права застережено.