Рішення виконавчого комітету  "Про продовження дозволу на розташування тимчасових закл..."  № 390 від 27.07.2007р. 
Документ №390 від 27.07.2007р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

31.07.2007УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 27.07.2007р.  № 390
м.Івано-Франківськ
 


Про продовження дозволу на розташування тимчасових закладів торгівлі та побутового обслуговування (кіосків, павільйонів) в м. Івано-ФранківськуРозглянувши матеріали управління архітектури і містобудування виконавчого комітету міської ради, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Продовжити дозвіл на розташування тимчасового закладу торгівлі, терміном на один рік :


1.1. Підприємцю Федюку В. М. на вул. Набережній ім. В. Стефаника, 22, павільйону «Чайка» з торгівлі продтоварами (із торговим залом для покупців), площею 49,0 м2 та з майданчиком, площею 39,0 м2.

1.2. Підприємцю Мідак Л. С. на вул. Галицькій, 49, кіоску з торгівлі продпромтоварами, площею 9,0 м2.

1.3. Приватному підприємству “Голубка” на вул. Миру, 84, кіоску з торгівлі продтоварами, площею 6,0 м2.

1.4. Підприємцю Орисику В. Є. на вул. В.Івасюка, 32, павільйону “Пісня” з торгівлі продтоварами (із торговим залом для покупців), площею 30,0 м2.

1.5. Приватному підприємству “Голубка” на вул. Гната Хоткевича, 44 (поруч автостоянки), кіоску з торгівлі продтоварами, площею 8,0м2, до початку будівництва вул.Молодіжної (початком будівництва вул.Молодіжної вважається рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради про дозвіл на будівництво).

2. Дати дозвіл на прокат дитячих автомобілів, терміном на один рік.

2.1. Підприємцю Щупаку Я. О. в парку ім.Т. Шевченка (згідно схеми).

3. Зобов’язати підприємців пунктів 1.1, 1.2, 1.5 продовжити термін дії правових документів на право користування земельною ділянкою та укласти угоду з виконавчим комітетом міської ради на її оренду у відповідності з терміном дії даного рішення.

4. Підприємцям (пункт 1 ) постійно (щоденно) утримувати прилеглу територію (по периметру 10 м від споруди) в належному санітарному стані. Біля тимчасових закладів торгівлі встановити урни для сміття встановленого зразка. Укласти угоду з ЖЕО на вивіз твердих побутових відходів згідно норм накопичення.

5. Після завершення терміну дії дозволу на розташування тимчасових закладів торгівлі, зобов’язати їхніх власників в 30-денний термін їх демонтувати, а ділянки, що використовувались, привести до належного стану.

6. При невиконанні пункту 5 тимчасові заклади торгівлі підлягають демонтажу в порядку, передбаченим чинним законодавством України.

7. Суб’єктам підприємницької діяльності забороняється встановлювати гральні автомати, призначені для проведення азартних ігор, які розташовані за межами приміщень (поруч тимчасових закладів торгівлі).

8. Зобов’язати суб’єктів підприємницької діяльності в організації роботи дотримуватись державної мови, Положення «Про розміщення зовнішньої реклами в місті Івано-Франківську» та використовувати ліцензійну музичну продукцію.

9. Суб’єктам підприємницької діяльності внести відповідні платежі за видачу дозволів на розміщення тимчасових закладів торгівлі та отримати в дозвільному центрі міста Івано-Франківська витяги з рішення виконавчого комітету міської ради. В разі неотримання зазначеного рішення впродовж двох місяців від дня його прийняття, воно втрачає чинність.

10. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради В. Швадчака та управління архітектури і містобудування.
Міський голова                                                        Віктор Анушкевичус2011-2020 © Всі права застережено.