НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 26 березня 2019 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 800 від 26.07.2018р. 
Документ №800 від 26.07.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

30.07.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 26.07.2018р.  № 800
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення

об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

1.1. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда) на проведення земляних робіт для ремонту теплової мережі на вул. Гната Хоткевича, 44 к.4 та вул. Молодіжній, 32-36, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.2. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда) на проведення земляних робіт для ремонту теплової мережі на  вул. Гната Хоткевича, 46 к.2, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.3. Управлінню капітального будівництва міськвиконкому (Р. Галіпчак) на проведення земляних робіт для влаштування мережі водопостачання та каналізації на вул. Гната Хоткевича, 11 а, терміном 60 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.4. ПрАТ «Івано-Франківське управління виробничо-технологічної комплектації» (А. Олійник) на проведення земляних робіт для прокладання каналізаційної мережі на вул. Джохара Дудаєва, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.5. ТОВ «БК «Еспо» (Т. Мельничок) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Івасюка, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

2.1. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда) на проведення земляних робіт для ремонту теплової мережі на вул. Гната Хоткевича, 75 а.

2.2. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда) на проведення земляних робіт для ремонту теплової мережі на вул. Гната Хоткевича, 48 к.3.

3. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволу (ордера) на порушення об’єктів благоустрою у зв’язку з поданням неповного пакета документів, перелік яких визначено Інформаційною карткою 24/07 «Видача ордерів (дозволів) на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земельних та/або ремонтних робіт» Антонюк Олесі Тарасівні на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Хотинській.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.Міський голова                                                Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.