Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 811 від 26.07.2018р. 
Документ №811 від 26.07.2018р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

30.07.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 26.07.2018р.  № 811
м.Івано-Франківськ
 


Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва, керуючись Законом України від 17.02.2011 № 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України від 17.01.2017           № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», пунктом 9 ст. 31, ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської радивирішив:
1.        Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження  для проектування об’єкта будівництва:

1.1.        Крихівецькій сільській раді Івано – Франківської міської ради  для реконструкції нежитлових приміщень під центр первинної медичної допомоги на вул. 22 січня, 166в у с. Крихівці.

1.2.        Крихівецькій сільській раді Івано – Франківської міської ради для будівництва дитячого майданчика на вул. 22 Січня, 145А у с. Крихівці.

1.3.        Комунальному підприємству «Івано-Франківської міської ради «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» для реконструкції багатоквартирного житлового будинку (влаштування шатрового даху)                     на вул. Гетьмана Мезепи, 173, корп. 2 у м. Івано-Франківську.

1.4.        Комунальному підприємству «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради для нового будівництва закритої стоянки для тролейбусів                       на вул. Тролейбусній, 40 у м. Івано-Франківську.

1.5.        Приватному акціонерному товариству «Прикарпаттяобленерго»                    для нового будівництва трансформаторної підстанції на вул. Гетьмана Мазепи, поруч будинку №162-Б у м. Івано-Франківську.

1.6.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Інвестиційно-будівельна компанія «ВЕРТИКАЛЬ» для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом для зберігання автомобілів (№2 по генплану)  на вул. Фізкультурній, 27 у с. Крихівці.

1.7.        Товариству з обмеженою відповідальністю «КАРПАТИ ІВ» для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Карпатській (поруч будинку №12 ) у м. Івано-Франківську.

1.8.        Товариству з обмеженою відповідальністю «ЄВРОБУД ІФ», Товариству з обмеженою відповідальністю «ЕВРОБУД ІФ», фізичним особам для будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом для зберігання автомобілів на вул. Добролюбова, 2 у м. Івано-Франківську.

1.9.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Жарда» для будівництва адміністративної будівлі на вул. Крайківського, 5 у м. Івано-Франківську.

1.10.        Товариству з обмеженою відповідальністю «Венада» для будівництва адміністративної будівлі на вул. Промисловій, 2є у м. Івано-Франківську.

1.11.        Національній академії внутрішніх справ для реконструкції навчального корпусу на вул. Національної Гвардії, 3 у м. Івано-Франківську.

1.12.        Фізичним особам для нового будівництва виробничо-складського приміщення на вул. Макухи, 41а у м. Івано-Франківську.

1.13.        Фізичним особам для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку та підземним паркінгом для зберігання автомобілів на вул. Загвіздянській, 4А, 6 у м. Івано-Франківську.

1.14.        Фізичній особі для реконструкції готелю «Нива» на вул. Урожайній, 5 у м. Івано-Франківську.

2.        Відмовити у наданні вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва:

2.1.        Приватному підприємству «М ТЕК» для реконструкції торгово-виробничого комплексу на вул. Євгена Коновальця, 146ж у м. Івано-Франківську.

2.2.        Товариству з обмеженою відповідальністю «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ПЕЛЬМЕННА», Васковець Людмилі Петрівні, Васковцю Денису Сергійовичу для реставрації будівлі №2 на Вічевому Майдані в частині пристосування пельменної та підвальних приміщень під заклад громадського харчування та квартир і горищного простору під готель.

2.3.        Фізичній особі для ремонтно-реставраційних робіт з пристосуванням підвального приміщення нежитлового будинку під заклад громадського обслуговування на вул. Галицькій, 45 у м. Івано-Франківську.

2.4.        Фізичній особі для реконструкції квартири №1 під нежитлове приміщення з облаштуванням окремого входу та долученням приміщення загального користування (частина коридору) до нежитлового приміщення на вул. Урожайній, 3 у м. Івано-Франківську.

2.5.        Фізичній особі для прибудови торгово – офісних приміщень до будинку №4 на вул. Тролейбусній у м. Івано – Франківську.

3.        Зобов’язати замовника:

3.1.        Отримати вихідні дані для проектування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

3.2.        Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку.

3.3.        До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт в управлінні з питань державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Івано – Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.


3.4.        Укласти з виконавчим комітетом міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста.


4.        Головному архітектору міста Д. Нижнику підготувати та затвердити наказ про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва.

5.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Кайду.
Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2022 © Всі права застережено.