НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 26 березня 2019 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 837 від 02.08.2018р. 
Документ №837 від 02.08.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Рішення виконавчого комітету  №107 від 23.02.2012р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2012 р. № 107
Рішення виконавчого комітету  №191 від 17.03.2016р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

06.08.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 02.08.2018р.  № 837
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


З метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ та керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56 Цивільного, ст.ст. 61, 70, 171, 173, 176, 177 Сімейного Кодексів України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», та згідно рішень виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.02.2012р. №107 «Про затвердження положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають», від 17.03.2016 року № 191 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 23.02.2012 р. №107», виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності на яке (користування яким) має дитина:

1.1.1. - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.- на вул.-, -, корп. - у м.Івано-Франківську, право користування якою має її син -, - року народження, та дочка -, - року народження, за згодою, поданою її батьком - органу опіки та піклування.

1.1.2. - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.- на вул.-, - у м.Івано-Франківську, право користування якою має -, - року народження, за згодою, поданою його батьком - органу опіки та піклування.

1.1.3. - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я -/- частин кв.- на вул.-, - в м.Івано-Франківську, право користування якою має її дитина -, - року народження, за згодою, поданою його батьком - органу опіки та піклування.

1.1.4. - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.- на вул.-, - в м.Івано-Франківську, право користування якою має -, - року народження, за згодою, поданою його батьком - органу опіки та піклування.

1.1.5. - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я -/- частини кв.- на вул.-, -Б у м.Івано-Франківську, право користування якою має -, - року народження, за згодою, поданою її батьком - органу опіки та піклування.

1.1.6. - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілого буд.- на вул.- у м.Івано-Франківську, право користування яким має дочка -, - року народження, за згодою, поданою неповнолітньою та її батьком - органу опіки та піклування, а також земельної ділянки (кадастровий номер -) за цією ж адресою.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей майна (житла):

1.2.1. - та - від імені малолітньої -, - року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.- на вул.-, - Б у м.Івано-Франківську.

1.2.2. - та - від імені малолітнього -, - року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо придбання на ім’я дитини -/- частин кв.- на вул.-, - в м.Івано-Франківську.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до 6-ти місяців.

3. Термін дії дозволу 6 місяців з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                                        Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.