НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 26 березня 2019 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 843 від 02.08.2018р. 
Документ №843 від 02.08.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

06.08.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 02.08.2018р.  № 843
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території міста


Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


       1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

       1.1. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда) на проведення земляних робіт для ремонту теплової мережі на вул. Сухомлинського, 2 к.2, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.2. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда) на проведення земляних робіт для ремонту теплової мережі на  вул. Гетьмана Мазепи, 171-169 к.3, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.3. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Р. Гайда) на проведення земляних робіт для ремонту теплової мережі на  вул. Горбачевсього, 14, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.4. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вулиці імені Володимира Кубійовича, 14, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.5. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Гетьмана Мазепи, 38, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.6. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Горбачевського та вул.Федьковича, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.7. Терешкуну Всеволоду Антоновичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання на вул. Ремісничій, 1, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.8. ТОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Вертикаль» (Л.Матвеєва)

на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Гетьмана Мазепи, 144,  терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

      2.1. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. О. Кисілевської, 31.

      2.2. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Дмитра Вітовського, 19.

      2.3. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Карпатській, 10, 12, 14.

      2.4. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. О. Бобикевича, 8, 10.
      2.5. ПП «ВБО «Західбуд» (І. Яворський) на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання на вул. Галицькій, 141.

      3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.