Рішення виконавчого комітету  "Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту ріше..."  № 535 від 20.12.2006р. 
Документ №535 від 20.12.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

24.12.2006УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 20.12.2006р.  № 535
м.Івано-Франківськ
 


Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення “Про внесення доповнень до «Програми приватизації в місті Івано-Фран-ківську на 2006 – 2007 р.р.»


Враховуючи пропозиції комісії з питань надання в оренду нежитлових приміщень та приватизації об’єктів комунальної власності міста і контрольної комісії Івано-Франківської міської ради з питань оренди та приватизації об’єктів комунальної власності, проведення тендерів та розподілу житлового фонду, керуючись Законом України «Про приватизацію державного майна», Законом України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


1. Схвалити та внести на розгляд сесії міської ради проект рішення «Про внесення доповнень до «Програми приватизації в місті Івано-Франківську на 2006 – 2007 р.р.»” (додається).

2. Фонду комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська забезпечити погодження проекту рішення міської ради з депутатськими комісіями і подати дане рішення для затвердження на сесію міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Володимира Швадчака.Міський голова                                                                Віктор АнушкевичусДодатки:2011-2021 © Всі права застережено.