Рішення виконавчого комітету  "Про схвалення та внесення на розгляд сесії міської ради..."  № 563 від 22.12.2006р. 
Документ №563 від 22.12.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

26.12.2006УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 22.12.2006р.  № 563
м.Івано-Франківськ
 


Про схвалення та внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення „Про надання дозволу на складання експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності з метою подальшого викупу”


З метою забезпечення гарантій та прав юридичних та фізичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності на набуття права власності на землю та захисту прав територіальної громади з регулювання й розвитку ринку землі на території Івано-Франківської міської ради, керуючись ст.ст.26, 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Схвалити та внести на розгляд сесії міської ради проект рішення „Про надання дозволу на складання експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності з метою подальшого викупу” (додається).


2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань виконавчих органів міської ради В.Швадчака.Міський голова                                                                        Віктор АнушкевичусДодатки:2011-2021 © Всі права застережено.