Рішення виконавчого комітету  "Про схвалення та внесення на розгляд сесії міської ради..."  № 564 від 22.12.2006р. 
Документ №564 від 22.12.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

26.12.2006УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 22.12.2006р.  № 564
м.Івано-Франківськ
 


Про схвалення та внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення „Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності на території Івано-Франківської міської ради”


Розглянувши звернення юридичних та фізичних осіб, представлені відділом землеустрою міськвиконкому матеріали з експертної грошової оцінки земельних ділянок, з метою забезпечення гарантій та прав суб’єктів підприємницької діяльності на набуття права власності на землю й захисту прав територіальної громади з регулювання та розвитку ринку землі, керуючись Конституцією України, ст.ст.12, 127, 128 Земельного Кодексу України, ст.ст.26, 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням Х сесії 5-го демократичного скликання Івано-Франківської міської ради від 07.12.2006 року „Про порядок визначення вартості земельних ділянок при їх відчуженні з комунальної власності”, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1.        Схвалити та внести на розгляд сесії міської ради проект рішення „Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності на території Івано-Франківської міської ради” (додається).

2.        Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради В. Швадчака.Міський голова                                                                Віктор АнушкевичусДодатки:2011-2021 © Всі права застережено.