Рішення виконавчого комітету  "Про матеріали управління архітектури і містобудування в..."  № 566 від 22.12.2006р. 
Документ №566 від 22.12.2006р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

26.12.2006УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 22.12.2006р.  № 566
м.Івано-Франківськ
 


Про матеріали управління архітектури і містобудування виконавчого комітету міської радиРозглянувши матеріали управління архітектури і містобудування виконавчого комітету міської ради про дозволи на проектування, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


                1. Дозволити проведення проектно-пошукових робіт:

1.1. Підприємцю Пророчуку Василю Лук'яновичу — для будівництва житлового будинку з адміністративно-громадськими приміщеннями на вул. В. Чорновола, 56, при умові знесення існуючого будинку № 56, з відселенням його мешканців в межах будинковолодіння та при умові укладення угоди з виконавчим комітетом міської ради про участь у соціально-економічному розвитку міста.

2. Замовникам   (розділ 1)  проектно-пошукові   роботи виконати в шестимісячний термін з дня прийняття   даного рішення. Після закінчення цього терміну рішення виконавчого комітету міської ради (розділ 1) вважати таким, що втратило чинність. Угоди про  участь у соціально-економічному розвитку міста укласти до отримання   дозволу виконавчого комітету міської ради  на  будівництво (реконструкцію, переобладнання). Зобов'язати замовників (розділ 1) до початку проведення будівельних робіт (переобладнання,реконструкції) оформити, через міське управління земельних ресурсів,   право  на користування земельною ділянкою, згідно з цільовим призначенням.

3. Контроль за виконанням даного рішення  покласти  на  першого заступника міського   голови  з питань діяльності виконавчих органів міської ради В. Швадчака.Міський голова                                                                Віктор Анушкевичус2011-2021 © Всі права застережено.