НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 17 червня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 1022 від 20.09.2018р. 
Документ №1022 від 20.09.2018р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

24.09.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 20.09.2018р.  № 1022
м.Івано-Франківськ
 


Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва, керуючись Законом України від 17.02.2011 № 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», пунктом 9 ст. 31, ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


вирішив:1.        Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва:

1.1.        Хриплинській сільській раді Івано – Франківської міської ради для нового будівництва господарської будівлі на вул. Береговій, 4в у с. Хриплин.

1.2.        Хриплинській сільській раді Івано – Франківської міської ради для нового будівництва каплички у с. Хриплин.

1.3.        Обслуговуючому кооперативу «ЖБК» Трикотажний», приватному виробничому підприємству «Лабрадорит» для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Гетьмана Мазепи, 168, 170 у м. Івано – Франківську.

2.        Зобов’язати замовника:

2.1.        Отримати вихідні дані для проектування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2.2.        Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку.

2.3.        До виконання підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт в управлінні з питань державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Івано – Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.


2.4.        Укласти з виконавчим комітетом міської ради договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста.


3.        Головному архітектору міста Д. Нижнику підготувати та затвердити наказ про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування обєкта будівництва.

4.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління В. Сусаніну.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.