Рішення виконавчого комітету  "Про організацію дрібно-роздрібної торгівлі на площі При..."  № 617 від 20.12.2007р. 
Документ №617 від 20.12.2007р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

24.12.2007УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 20.12.2007р.  № 617
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію дрібно-роздрібної торгівлі

на площі Привокзальній, 1       Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 21.04.1999р. № 327 “Про впорядкування торгівлі продовольчою групою товарів на ринках, підприємствах торгівлі та у закладах громадського харчування” та  на виконання п.1. рішення виконавчого комітету міської ради від 22.11.2007 року №540 “Про внесення змін до технічних регламентів надання документів дозвільного характеру в Дозвільному центрі м. Івано-Франківська”  і  з метою наведення порядку у сфері торгівлі, дотримання її правил, захисту прав споживачів виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в :


1.Дозволити в 2008 році відокремленому підрозділу “Вокзал станції Івано-Франківськ” Державного територіально-галузевого об”єднання “Львівська залізниця” здійснювати дрібно-роздрібну торгівлю продовольчими товарами в заводській упаковці, булочними виробами власного виробництва та безалкогольними напоями на 5-и лотках на площі Привокзальній,1.    

2.Зобов”язати відокремлений підрозділ “Вокзал станції Івано-Франківськ” Державного територіально-галузевого об”єднання “Львівська залізниця” дотримуватись „Правил роботи дрібно-роздрібної торговельної мережі”, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв”язків і торгівлі України від 08.07.96р. № 369 та інших законодавчих актів.

3.Відокремленому підрозділу “Вокзал станції Івано-Франківськ” Державного територіально-галузевого об”єднання “Львівська залізниця” /В.Когуч/ погодити схему розташування та естетичне оформлення лотків на площі Привокзальній,1.

4.Суб”єкт підприємницької діяльності, який отримує дозвіл на право здійснення дрібно-роздрібної торгівлі в місті, здійснює внесок на соціально-економічний розвиток міста в сумі 500 грн. за кожне місце торгівлі на розрахунковий рахунок №33213841700002, код платежу 16011500, МФО 836014, ОКПО 20568100 і отримує витяг з рішення. В разі неотримання суб”єктом підприємницької діяльності зазначеного рішення впродовж одного місяця від дня його прийняття, рішення втрачає чинність.

5.Зобов”язати осіб, які здійснюють дрібно-роздрібну торгівлю :

-мати відповідні документи, наявність яких передбачена чинним законодавством,

-дотримуватись санітарних норм і правил, забезпечувати чистоту на прилеглій до торговельних місць територій та наявність  біля лотків  урн для сміття.

6.Державній податковій інспекції міста /М.Шкурашівський/, Івано-Франківському лінійному відділу міліції на Львівській залізниці /М.Прокоп/, Івано-Франківській лінійній санітарно-епідеміологічній станції на Львівській залізниці /О.Кіріяк/ забезпечити належний контроль за дотриманням необхідного порядку при здійсненні виносної торгівлі господарюючим суб”єктом та вживати заходів впливу до порушників законодавства у галузі торгівлі, в тому числі, складати протоколи та подавати їх на адмінкомісію. У випадку притягнення особи до адміністративної відповідальності по ст. 152 КУпАП більше ніж 3 рази, позбавити її дозволу на право торгівлі. 

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти відповідно до розподілу посадових обов”язків.
Міський голова                                                                        Віктор Анушкевичус2011-2020 © Всі права застережено.