НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 17 червня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 1015 від 20.09.2018р. 
Документ №1015 від 20.09.2018р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

24.09.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 20.09.2018р.  № 1015
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення

об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


      1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

      1.1. Саракуну Віталію Романовичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі каналізації на вул. С. Снігуровича, 12 А, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.2. ТОВ «Данея» (В. Окрепкий) на проведення земляних робіт для прокладання водопроводу на вул. Максимовича, 15 (зі сторони вул.Надрічної), терміном 1 місяць з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.3. ТОВ «БРОТ» (Т. Кацедан) на проведення земляних робіт для прокладання водопроводу на вул. Миру, 26, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.4. ПП «Інтеренергоінвест» (С. Бегін) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Береговій, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

      2.1. Антонюк Олесі Тарасівні на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Хотинській.

      2.2. ТОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Вертикаль» (Л.Матвеєва) на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання на вул. О. Довженка.

      2.3. ПП «Інтеренергоінвест» (С. Бегін) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Національної Гвардії.

       3. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою у зв’язку з поданням неповного пакета документів, перелік яких визначено Інформаційною карткою 24/07 «Видача ордерів (дозволів) на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земельних та/або ремонтних робіт» ТОВ «Електрополюс-ІФ» (А.Пронін) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Січинського.

      4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.