НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 17 червня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 1029 від 27.09.2018р. 
Документ №1029 від 27.09.2018р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

01.10.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 27.09.2018р.  № 1029
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території міста


Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

1.1. ТОВ «Електрополюс-ІФ» (А. Пронін) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Січинського та вул. Весняній, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.2. Антонюк Олесі Тарасівні на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Тичини, 43 Б,  терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.3. ТОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Вертикаль» (Л.Матвеєва) на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання на вул. О. Довженка, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.4. КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (Р. Кімачук) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на Вічевому майдані, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.5. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Академіка Сахарова, 34, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.6. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Б. Хмельницького, 59, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.7. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. О. Кисілевської, 31, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.8. ПП «Станіслав-електро» (Я. Арбайтер) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. О. Довженка, 18, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.9. ПП «ВБО «Західбуд» (І. Яворський) на проведення земляних робіт для реконструкції водопроводу на вул. Гетьмана Мазепи, 167 к. 4, терміном 1 місяць з моменту видачі дозволу (ордера).

2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволу (ордера) на порушення об’єктів благоустрою ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул.Чорновола, 23.

3. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволу (ордера) на порушення об’єктів благоустрою у зв’язку з поданням неповного пакета документів, перелік яких визначено Інформаційною карткою 24/07 «Видача ордерів (дозволів) на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земельних та/або ремонтних робіт» ТОВ «Благоград» (М.Замотаєв) на проведення земляних робіт для реконструкції каналізаційного колектора на вул. Національної Гвардії.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.
Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.