Рішення виконавчого комітету  "Про очистку та утримання міста в зимовий період 2007 - ..."  № 586 від 29.11.2007р. 
Документ №586 від 29.11.2007р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

03.12.2007УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 29.11.2007р.  № 586
м.Івано-Франківськ
 


Про очистку та утримання міста

в зимовий період 2007 – 2008 р.р.З метою забезпечення нормальних умов для руху міського транспорту та пішоходів і запобігання аварій в зимовий період, а також своєчасної очистки міських вулиць від снігових заносів,виконавчий комітет  міської ради


в и р і ш и в :


  1. Комунальному підприємству “Дорожне ремонтно-експлуатаційне управління”(В.Юсипів) забезпечити своєчасне прибирання від снігу автошляхів міста.
  2. Комунальному підприємству «Дорожне ремонтно-експлуатаційне управління» (В.Юсипів) на період з 01.12.2007р. до 31.03.2008р. створити бригади для цілодобового прибирання снігу механізмами при сильних снігопадах,заносах,згідно додатку 1.
  3. Підприємствам,спеціалізованим управлінням виділяти спеціалізовану техніку(автогрейдери,бульдозери,екскаватори) для очистки вулиць від снігу по заявці комунального підприємства “Дорожне ремонтно-експлуатаційне управління” ,згідно додатку 2.
  4. Керівникам підприємств,організацій та установ забезпечити своєчасне вивезення снігу,посипання піско-соляною сумішшю прилеглих територій.
  5. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому (Ю.Щочкін)  при тривалих снігопадах залучати всю наявну спеціалізовану техніку підприємств,установ,організацій,приватних структур для своєчасного очищення і вивезення снігу з автомобільних шляхів міста.
  6. Дозволити комунальному підприємству “Дорожне ремонтно-експлуатаційне управління”  організувати складування снігу  в місцях,передбачених в додатку 3 і зобов»язати підприємство після закінчення зимового періоду очистити територію від звалищ снігу і привести їх в належний санітарний стан.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.Дерев”янка.Міський голова                                                                Віктор АнушкевичусДодатки:2011-2023 © Всі права застережено.