Рішення виконавчого комітету  "Про тимчасові посвідчення батьків та дитини з багатодіт..."  № 736 від 24.12.2015р. 
Документ №736 від 24.12.2015р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.12.2015УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 24.12.2015р.  № 736
м.Івано-Франківськ
 


Про тимчасові посвідчення батьків

та дитини з багатодітної сім'ї


У зв’язку з відсутністю бланків «Посвідчення батьків багатодітної сім’ї», «Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї», відповідно до ст. 13 Закону України «Про охорону дитинства», виконавчий комітет міської ради


вирішив:

  1. Затвердити зразки: «Тимчасове посвідчення батьків з багатодітної сім’ї» (додаток 1) та «Тимчасове посвідчення дитини з багатодітної сім'ї» (додаток 2).
  2. Вказані тимчасові посвідчення є документами, що підтверджують статус багатодітної сім'ї і дітей з такої сім'ї та їх право на отримання пільг згідно із Законом України «Про охорону дитинства» та іншими актами законодавства.
  3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (В. Сусаніна) виділити з міського бюджету кошти, передбачені статтею «Молодіжні заходи» (КФКВ 091103) на виготовлення тимчасових бланків посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї.
  4. Департаменту соціальної політики виконавчого комітету міської ради (О. Заклинська) здійснити фінансування вищезгаданих видатків.
  5. Видачу тимчасових посвідчень та ведення тимчасового реєстру посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї покласти на управління адміністративних послуг (ЦНАП м.Івано-Франківська (Б. Питель)).
  6. Рішення вступає в дію з 01.01.2016 року.
  7. Уповноважити начальника управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (І. Рохман) підписувати тимчасові посвідчення до моменту державної реєстрації у встановленому порядку Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради. З моменту державної реєстрації Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради уповноважити керівника вказаного структурного підрозділу підписувати тимчасові посвідчення.
  8. Координацію роботи, узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (І. Рохман).
  9. Відділу патронатної служби виконавчого комітету міської ради (В. Дротянко) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр».
  10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.Левицького.Міський голова                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2022 © Всі права застережено.