Рішення міської ради  "Про викуп земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого ..."  № 36-2 від 22.12.2015р. 
Документ №36 від 22.12.2015р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про викуп земельної ділянки та інших об'єктів нерухомого майна, які перебувають у власності фізичної особи, для суспільних потреб
Рішення міської ради  №249 від 19.08.2016р. Чинний
Рішення міської ради  Про затвердження викупної ціни
Рішення міської ради  №291 від 21.10.2016р. Чинний
Рішення міської ради  Про викуп об'єктів нерухомого майна, які перебувають у власності фізичних осіб для суспільних потреб
Рішення міської ради  №351 від 15.12.2017р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення "Про викуп земельної ділянки та інших об'єктів нерухомого майна, які перебувають у власності фізичної особи, для суспільних потреб"
Рішення виконавчого комітету  №503 від 21.07.2016р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення "Про затвердження викупної ціни."
Рішення виконавчого комітету  №664 від 06.10.2016р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення "Про викуп об'єктів нерухомого майна, які перебувають у власності фізичних осіб для суспільних потреб"
Рішення виконавчого комітету  №835 від 01.12.2016р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення "Про викуп об'єктів нерухомого майна, які перебувають у власності фізичних осіб для суспільних потреб"
Рішення виконавчого комітету  №1195 від 15.12.2017р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

26.12.2015 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(2  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 22.12.2015р.  № 36-2
 

Про викуп земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у власності фізичних осіб для суспільних потребВідповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщенні, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності», ст. 151 Земельного кодексу України, у зв’язку з будівництвом дороги в межах проектованої вулиці Північний Бульвар(на ділянці від вул. Бельведерська до вул. П Мирного), передбаченої генеральним планом міста Івано-Франківська, міська рада


в и р і ш и л а:


1. Викупити земельні ділянки, інші об’єкти нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у власності фізичних осіб для суспільних потреб:


1.1. Земельну ділянку площею 0,0433 га з цільовим призначенням - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та житловий будинок, площею 61,65 м2, які розташовані за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Пашницького, 37, що належить на праві власності Дранковському Юрію Анатолійовичу .

Орієнтовна викупна ціна 1 050 000 грн. (один мільйон п’ятдесят тисяч гривень).


1.2. Земельну ділянку площею 0,0409 га з цільовим призначенням – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та житловий будинок, площею 61,70 м2, які розташовані за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Пашницького, 39,  що належить на праві власності Обух Надії Михайлівні.

Орієнтовна викупна ціна 1 000 000 грн. (один мільйон гривень).


1.3. Квартиру № 1, площею 87,9 м2, яка розташована за адресою: м. Івано-Франківськ,  вул. Сонячна, 51-а, що належить на праві власності Фейчук Богдані Дмитрівні, Пташник Дані Михайлівні, Пташник Вікторії Володимирівні (в рівних долях).

Орієнтовна викупна ціна 850 000 грн. (вісімсот п’ятдесят тисяч гривень).


1.4. Квартиру № 2, площею 56,55 м2, яка розташована за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Сонячна, 51-а, що належить на праві власності Попельник Валерію Броніславовичу, Кушерській Галині Мирославівні, Попельник Віталію Валерійовичу (в рівних долях).

Орієнтовна викупна ціна 550 000 грн. (п’ятсот п’ятдесят тисяч гривень).


1.5. Квартиру № 1, площею 34,0 м2, яка розташована за адресою: м. Івано-Франківськ,  вул. Сонячна, 54, що належить на праві власності Амброзяк Ярославу Михайловичу.

Орієнтовна викупна ціна 330 000 грн. (триста тридцять тисяч гривень).


1.6. Квартиру № 2, площею 39,3 м2, яка розташована за адресою: м. Івано-Франківськ,  вул. Сонячна, 54, що належить на праві власності Матвієнко Михайлу Федоровичу.

Орієнтовна викупна ціна 380 000 грн. (триста вісімдесят тисяч гривень).


2. Фінансування витрат, пов’язаних з виконанням цього рішення, здійснити за рахунок коштів місцевого бюджету.

Фінансовому управлінню (В. Сусаніна) передбачити відповідні кошти у міському бюджеті та забезпечити фінансування заходів щодо викупу земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, які перебувають у власності фізичних осіб для суспільних потреб


3. Управлінню капітального будівництва (В.Ковальчук), управлінню земельних відносин (К.Обладан), юридичному відділу (Н.Кедик), Фонду комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська (І.Гриненько) спільно у 5-денний термін з дати прийняття цього рішення письмово повідомити власників земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна зазначених в пункті 1 щодо прийняття цього рішення.


4. Запропонувати власникам земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна зазначених в пункті 1 в місячний термін повідомити управління капітального будівництва виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради про надання згоди або відмову на проведення переговорів щодо умов викупу земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна.


5. У разі надання власниками земельних ділянок, будинків, інших будівель, споруд згоди на проведення переговорів щодо умов викупу цього майна,  доручити  Фонду комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська (І.Гриненько), управлінню земельних відносин (К.Обладан) та управлінню капітального будівництва (В.Ковальчук) спільно представляти інтереси Івано-Франківської міської ради при проведенні переговорів щодо викупної ціни, строків, укладення договорів, а також вчиняти інші дії, що прямо передбачені чинним законодавством України для здійснення викупу.


6. Фонду комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська (І.Гриненько), управлінням земельних відносин (К.Обладан) забезпечити проведення експертної оцінки вартості майна зазначеного у пункті 1 у порядку визначеному чинним законодавством та подати на затвердження міської ради розмір викупної ціни по кожному об’єкту.


7. Експертно-аналітичному відділу оприлюднити дане рішення в газеті «Західний кур’єр».


8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови М.Вітенка.
Міський голова                                                                            Руслан Марцінків
2011-2020 © Всі права застережено.