НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Четвер, 23 травня 2019 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1285 від 29.11.2018р. 
Документ №1285 від 29.11.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Рішення виконавчого комітету  №107 від 23.02.2012р. Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету  Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2012 р. № 107
Рішення виконавчого комітету  №191 від 17.03.2016р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

03.12.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 29.11.2018р.  № 1285
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


З метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ та керуючись  ст.ст. 31, 32, 33, 56, 372 Цивільного, ст.ст.171, 173, 176, 177 Сімейного Кодексів України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»,  постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно рішень виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.02.2012р. №107 «Про затвердження положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають», від 17.03.2016 року № 191 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 23.02.2012 р. №107», беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності на яке (користування яким) має дитина:

1.1.1. –– на укладання договору про поділ нерухомого майна, що є об'єктом права спільної власності, а саме щодо буд.–– на вул.–– у с.–– Івано-Франківської міської ради, право користування яким мають її діти -–, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою поданою їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –- року народження, та ––, –– року народження, за згодою поданою їх батьками –– та –– органу опіки та піклування, а також земельної ділянки за цією ж адресою.

1.1.3. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.–– на вул.–– ,–– в м.Івано-Франківську, право користування якою має її син ––, –– року народження, за згодою поданою неповнолітнім органу опіки та піклування.

1.1.4. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.–– на вул.––, –- в м.Івано-Франківську, право користування якою має його син ––, –– року народження, за згодою поданою його матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.1.5. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.––на вул.–, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають її діти ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою поданою їх батьком ––, –  органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини майна (житла):

1.2.1. –– від імені малолітньої підопічної ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини –– частини кв.– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.2.2. Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.– на вул.––, –– у с.–– Івано-Франківської міської ради.

1.2.3. –– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини –– частини кв.–– на вул.––, –– у с.–– Івано-Франківської міської ради.

1.2.4. Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини –– частини кв.–– на вул.––, –– у с.–– Івано-Франківської міської ради.

1.2.5. –- від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої земельної ділянки кадастровий номер ––, яка розташована за адресою: м.Івано-Франківськ, вул––, ––, без згоди батька ––

1.2.6. Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –– та ––  на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини:

нежитлового приміщення за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.––, ––, а саме кафе «––» загальною площею –– кв.м.;

цілої земельної ділянки площею –– га за кадастровим номером ––;

цілого садового будинку ––, який розташований у садово-городньому товаристві «––» у с.–– Івано-Франківської міської ради.

1.2.7. –– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дітям житла (майна):

1.3.1. –– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної йому –– частини кв.–– на вул.––, ––, корп. –– у с.–– Івано-Франківської міської ради.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я малолітнього ––, –– року народження, –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Вважати таким, що втратив чинність п. –– рішення виконавчого комітету міської ради від –– року №–-.

1.3.2. ––-– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної йому –– частини кв.– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я малолітнього ––, –– року народження, –– частини кв.–- на ––, –– в м.Івано-Франківську.

1.3.3. –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної йому –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я малолітнього ––, –– року народження, –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.3.4. –– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо відчуження належної їй –– частини кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

Враховуючи розпорядження міського голови «Про надання дозволу на укладення угод неповнолітнми, від імені малолітніх» від –- року №–– батьки забезпечили майнові права дитини шляхом дарування на її ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.–– відповідно до договору дарування квартири, посвідченого –– року приватним нотаріусом –– –– нотаріального округу –– ––, зареєстровано в реєстрі за №––.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до 6-ти місяців.

3. Термін дії дозволу 6 місяців з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (З.Сливка).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.