НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 27 травня 2019 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту ріше..."  № 1296 від 29.11.2018р. 
Документ №1296 від 29.11.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

03.12.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 29.11.2018р.  № 1296
м.Івано-Франківськ
 


Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду»


Керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій», розглянувши звернення начальника управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Внести на розгляд сесії міської ради проект рішення «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду» (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М.Вітенка.Міський голова                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2019 © Всі права застережено.