Рішення виконавчого комітету  "Про розміщення зовнішньої реклами ..."  № 68 від 21.01.2016р. 
Документ №68 від 21.01.2016р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про порядок розміщення об`єктів зовнішньої реклами в місті Івано-Франківську
Рішення виконавчого комітету  №657 від 29.12.2009р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

25.01.2016УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 21.01.2016р.  № 68
м.Івано-Франківськ
 


Про розміщення зовнішньої рекламиКеруючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами та Порядком розміщення зовнішньої реклами в м. Івано-Франківську, затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради від 29.12.2009р. № 657, розглянувши матеріали Департаменту містобудування та архітектури, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Продовжити дозвіл на розміщення об’єкту зовнішньої реклами терміном на п’ять років:

1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське рекламно-інформаційне підприємство «Ратуша» на встановлення окремостоячої рекламної конструкції типу «сіті-лайт», розміром 1,2х1,8 м, на площі Ринок, навпроти будинку №14.

1.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське рекламно-інформаційне підприємство «Ратуша» на встановлення окремостоячої рекламної конструкції типу «сіті-лайт», розміром 1,2х1,8 м, на площі Ринок, навпроти будинку №3, на вул. Страчених націоналістів.

1.3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське рекламно-інформаційне підприємство «Ратуша» на встановлення окремостоячої рекламної конструкції типу «сіті-лайт», розміром 1,2х1,8 м, на площі Ринок, поруч фонтану, навпроти вул. Страчених націоналістів.

1.4. Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське рекламно-інформаційне підприємство «Ратуша» на встановлення окремостоячої рекламної конструкції типу «сіті-лайт», розміром 1,2х1,8 м, на вул. Шпитальній, поруч в’їзної брами на територію палацу Потоцьких.

1.5. Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське рекламно-інформаційне підприємство «Ратуша» на встановлення банера на металевому каркасі, розміром 1,5х6,0 м, на мості через р. Бистриця Солотвинська, права сторона при виїзді з міста, на вул. Галицькій.

1.6. Товариству з обмеженою відповідальністю «Міське рекламно-інформаційне підприємство «Ратуша» на встановлення банера на металевому каркасі, розміром 1,5х6,0 м, на мості через р. Бистриця Солотвинська, ліва сторона при виїзді з міста, на вул. Галицькій.

2. Підставою для розміщення рекламних конструкцій та виконання робіт, пов’язаних з розташуванням рекламного засобу є виданий у встановленому порядку дозвіл.

3. Встановлення рекламних конструкцій провести згідно погодженої документації, виконаної у відповідності з діючими нормативними вимогами.

4. Оплату за тимчасове користування місцями для розташування рекламних конструкцій проводити згідно з «Порядком розміщення зовнішньої реклами в місті Івано-Франківську».

5. Суб’єкт підприємницької діяльності повинен постійно утримувати прилеглу територію радіусом 6 м від окремостоячої рекламної конструкції або до проїжджої частини дороги в належному санітарному стані.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови.
Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.