Рішення міської ради  "Про внесення змін до рішення міської ради від 18.10.201..."  № 26-3 від 28.01.2016р. 
Документ №26 від 28.01.2016р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

01.02.2016 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(3  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 28.01.2016р.  № 26-3
 

Про внесення змін до рішення міської ради від 18.10.2013р. №1231-38 «Про Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста»»       Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та з  метою впорядкування відносин виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, фінансового управління та замовників будівництва пов’язаних з укладанням договорів про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, міська рада

в и р і ш и л а:


       1. Внести зміни до рішення міської ради від 18.10.2013р. №1231-38 «Про Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста»»:

       1.1. В пункті 4.4 та абзаці першому і третьому пункту 7.2 слова: «… першого заступника міського голови …» замінити словами: «… заступника міського голови (голови комісії з питань визначення пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста) …».

       1.2. Розділ 4 доповнити пунктом 4.6 «В залежності від долучених документів Замовником до заяви про укладання договору про пайову участь, укладений Договір про пайову участь може бути: а) попередній – при відсутності технічного паспорта на об’єкт будівництва, затвердженого в установленому порядку; б) остаточний – при введенні об’єкта в експлуатацію (за умови, якщо був укладений попередній договір) та наданні затвердженого в установленому порядку технічного паспорта; в) єдиний – при введенні об’єкта в експлуатацію та наявності затвердженого технічного паспорта». 

       1.3. В абзаці третьому пункту 7.2 слова: «… один з його заступників …» замінити словами: «… його заступник …».

       1.4. В пункті 7.6 слова: «… першим заступником міського голови …» замінити словами: «… заступником міського голови (головою комісії з питань визначення пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста …».

       1.5. В тексті примірного договору слова: «… першого заступника міського голови …» замінити словами: «… заступника міського голови …»        

       2. Дане рішення підлягає оприлюдненню шляхом його публікації у засобах масової інформації і вступає в дію з моменту опублікування.

       3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови, відповідно до посадових обов’язків.
Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2023 © Всі права застережено.