Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження рішення конкурсної комісії про визнанн..."  № 1410 від 20.12.2018р. 


УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 20.12.2018р.  № 1410
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження рішення конкурсної комісії про визнання переможцем конкурсу та погодження умов інвестиційного договоруВідповідно до рішення сесії міської ради від 21.06.2018р. №198-20 "Про оголошення інвестиційного конкурсу», рішення виконавчого комітету міської ради від 11.10.2018р. №1076 «Про затвердження складу конкурсної комісії інвестиційного конкурсу по залученню інвестора до інвестиційного проекту «Будівництво тенісних кортів з адміністративно-побутовим будинком на вул. Гетьмана Мазепи в м. Івано-Франківську», рішення виконавчого комітету міської ради від 06.12.2018р. №1340 «Про затвердження умов інвестиційного конкурсу по залученню інвестора до інвестиційного проекту «Будівництво тенісних кортів з адміністративно-побутовим будинком на вул. Гетьмана Мазепи в м. Івано-Франківську» та керуючись ст.ст. 18, 27, 52, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Затвердити рішення конкурсної комісії інвестиційного конкурсу по залученню інвестора до інвестиційного проекту «Будівництво тенісних кортів з адміністративно-побутовим будинком на вул.Гетьмана Мазепи в м.Івано-Франківську» та визнати переможцем конкурсу фізичну особу-підприємця Брича Ю.І. (протокол комісії додається).

2. Погодити умови інвестиційного договору на будівництво тенісних кортів з адміністративно-побутовим будинком на вул. Гетьмана Мазепи в м.Івано-Франківську (додаток).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М.Вітенка та заступника міського голови – начальника фінансового управління В.Сусаніну.
Міський голова                                                                                Руслан МарцінківДодатки:2011-2020 © Всі права застережено.