НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 19 серпня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання згоди на укладання договору переводу боргу ..."  № 1440 від 20.12.2018р. 
Документ №1440 від 20.12.2018р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

24.12.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 20.12.2018р.  № 1440
м.Івано-Франківськ
 


Про надання згоди на укладання договору переводу боргу за договором про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури містаКеруючись ст. 27, ч. 5 ст. 28 ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 520 Цивільного Кодексу України, ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста», враховуючи звернення громадської організації «Івано-Франківська обласна спілка учасників та інвалідів АТО», виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Надати згоду товариству з обмеженою відповідальністю «Демя’нів-К» укласти договір переводу боргу за договором про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Горбачевського, укладеного з громадською організацією «Івано-Франківська обласна спілка учасників та інвалідів АТО».

2. Уповноважити першого заступника міського голови М. Вітенка та заступника міського голови - начальника фінансового управління В. Сусаніну на підписання договору переводу боргу за договором про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.
Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.