Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1456 від 27.12.2018р. 
Документ №1456 від 27.12.2018р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Рішення виконавчого комітету  №107 від 23.02.2012р. Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету  Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2012 р. № 107
Рішення виконавчого комітету  №191 від 17.03.2016р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

31.12.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 27.12.2018р.  № 1456
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


З метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ та керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56 Цивільного, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного Кодексів України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», від 02.09.2015 р. №728 «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян», згідно рішень виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.02.2012 р. №107 «Про затвердження положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають», від 17.03.2016 року № 191 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 23.02.2012 р. №107», беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності на яке (користування яким) має дитина:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– кв.– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою має її дитина ––, –– року народження.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– кв.–– на вул.––, ––, корп.–– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають її діти ––, -– року народження, та ––, –– року народження, за згодою поданою їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.3. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.–– на вул.––, ––, корп.–– в м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою поданою неповнолітньою та їх батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини майна (житла):

1.2.1. –– від імені малолітньої ––, –– року народження,  на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою поданою її батьками –– та –– органу опки та піклування.

1.2.2. –– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини –– частини кв.–– на вул.––, ––, корп.–– у м.Івано-Франківську.

1.2.3. –– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.–– на вул.––, ––  у  м.Івано-Франківську.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дітям житла (майна):

Неповнолітньому ––, –– року народження, за згодою батьків –– та ––;

–– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної їм в рівних долях –– частин кімн.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я неповнолітнього ––, –– року народження, –– частини та  малолітнього ––, –– року народження, – частини кв.–– на вул.––, –– у –– Івано-Франківської міської ради.

1.4. Неповнолітньому ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни) щодо відчуження належної йому –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Враховуючи рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від –– року №–– батьки забезпечили майнові права неповнолітнього ––, –– року народження, шляхом дарування на його ім’я –- частини кв.–– у провул.––, –– у –– Івано-Франківської міської ради відповідно до договору дарування, посвідченого –– року приватним нотаріусом Івано-Франківського міського нотаріального округу –– Р/№––. Термін дії даного дозволу 2 місяців з дня прийняття рішення.

1.5. На одержання грошової компенсації дитині як члену сім’ї за належну для отримання частину жилого приміщення згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 р. №728 «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян»:

–– та –– від імені малолітніх ––, –– року народження, ––, –– року народження, та ––, –– року народження, на одержання грошової компенсації за належну їм для отримання частину жилого приміщення. Повідомити батьків про необхідність використання даних коштів в інтересах дітей.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до 6-ти місяців.

3. Термін дії дозволу 6 місяців з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (З.Сливка).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.