НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 18 серпня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 67 від 24.01.2019р. 
Документ №67 від 24.01.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.01.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 24.01.2019р.  № 67
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

1.1. ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» (А. Пронін) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. С. Височана, 34, терміном 1 місяць з моменту видачі дозволу (ордера).

1.2. ТОВ «Івано-Франківськміськбуд» (Т. Штих) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Галицькій, 94-98, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволу (ордера) на порушення об’єктів благоустрою ТОВ «Західінком» (А. Ровенко) на проведення земляних робіт для реконструкції каналізаційної мережі на вул. Івана Миколайчука, 17, 17 А, 19.

3. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою у зв’язку з поданням неповного пакета документів, перелік яких визначено Інформаційною карткою 24/07 «Видача ордерів (дозволів) на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земельних та/або ремонтних робіт» ОК «ЖБК Добра справа» на проведення земляних робіт для прокладання мереж каналізації та водопроводу на вул. Гарбарській, 14.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.
Міський голова                                        Руслан Марцінків


2011-2019 © Всі права застережено.