Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 95 від 31.01.2019р. 
Документ №95 від 31.01.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Рішення виконавчого комітету  №107 від 23.02.2012р. Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету  Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 23.02.2012 р. № 107
Рішення виконавчого комітету  №191 від 17.03.2016р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.02.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 31.01.2019р.  № 95
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


З метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ та керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56 Цивільного, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного Кодексів України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно рішень виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.02.2012 р. №107 «Про затвердження положення про порядок надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають», від 17.03.2016 року № 191 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 23.02.2012 р. №107», виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності на яке (користування яким) має дитина:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою має її дочка ––, –– року народження, за згодою поданою її батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– кв. –– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою поданою неповнолітнім та їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.3. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини кв.–– на вул.––, ––, корп. – у м.Івано-Франківську, право спільної власності на яку має ––, –– року народження, за згодою поданою його батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дітям житла (майна):

Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою матері –– на укладання договору купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належної їй –– частини кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я неповнолітньої ––, –- року народження, –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою поданою його батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини майна (житла):

1.3.1. –- та –– від імені малолітніх ––, – року народження, та ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей в рівних долях цілої кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

1.3.2. –– та –– від імені ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.–– на вул.––, –– у с.–– Івано-Франківської міської ради.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до 6-ти місяців.

3. Термін дії дозволу 6 місяців з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (З.Сливка).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.