Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 133 від 07.02.2019р. 
Документ №133 від 07.02.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

11.02.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 07.02.2019р.  № 133
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення

об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

1.1. ТОВ «Дем’янів-К» (М. Нагірний) на проведення земляних робіт для прокладання господарсько-фекального та дощового колекторів на вул.Горбачевського та вул. Гімназійній, терміном 3 місяці з моменту видачі дозволу (ордера).

1.2. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А.Струк) на проведення земляних робіт для будівництва газопроводу на вул.Миру, 54, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.3. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А.Струк) на проведення земляних робіт для прокладання газопроводу на вул.Героїв УПА та вул. Софіївці, терміном 2 місяці з моменту видачі дозволу (ордера).

2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

       2.1. ТОВ «Друкарня Отто Ганс» (С. Качмар) на проведення земляних робіт для прокладання електричного кабелю на вул.Євгена Коновальця, 225.

       2.2. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання електричного кабелю на вул. Вірменській, 6.

       2.3. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання електричного кабелю на вул. Незалежності, 21.

       2.4. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання електричного кабелю на вул. М. Грушевського, 40.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.