Рішення виконавчого комітету  "Про відзначення в місті Дня Героїв Небесної Сотні..."  № 148 від 14.02.2019р. 
Документ №148 від 14.02.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження Міської цільової програми організації та відзначення в місті Івано-Франківську загальнодержавних, міських свят, державних пам'ятних дат, релігійних та історичних подій на 2018 - 2020 роки
Рішення міської ради  №05 від 15.02.2018р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

18.02.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 14.02.2019р.  № 148
м.Івано-Франківськ
 


Про відзначення в місті Дня Героїв Небесної Сотні


На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», рішення Івано-Франківської міської ради від 15.02.2018  року №5 «Про затвердження Міської цільової програми організації та відзначення загальнодержавних, міських свят, державних пам’ятних дат, релігійних та історичних подій на 2018 – 2020 роки», з метою відзначення п’ятої річниці трагічних подій на Майдані, на знак поваги до сили духу, стійкості і відваги громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України, керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Затвердити перелік підготовчих та організаційних заходів з відзначення в місті Дня Героїв Небесної Сотні (додаток 1).
  2. Затвердити програму святкових заходів з відзначення в місті Дня Героїв Небесної Сотні (додаток 2).
  3. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів з підготовки та відзначення в місті Дня Героїв Небесної Сотні (додаток 3).
  4. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (В.Сусаніна) профінансувати витрати на проведення заходів згідно з кошторисом (додаток 3).
  5. Виконавчим органам міської ради забезпечити виконання заходів з відзначення в місті Дня Героїв Небесної Сотні (додатки 1, 2).
  6. Помічникам заступників міського голови, відділу патронатної служби, керівникам структурних підрозділів запросити працівників апарату та окремих підрозділів виконавчого комітету до участі 20.02.2019 року о 12.45 год. у віче-реквіємі у Меморіальному сквері.
  7. Відділу внутрішньої політики Івано-Франківської міської ради (І.Кінаш), Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради (І.Максимчук), Департаменту культури Івано-Франківської міської ради (Н.Загурська), Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради (В.Матешко) сприяти громадським організаціям та політичним об’єднанням у проведенні заходів присвячених Дню Героїв Небесної Сотні.
  8. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на відділ внутрішньої політики міської ради.
  9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до посадових обов’язків.
Міський голова                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2022 © Всі права застережено.