Рішення виконавчого комітету  "Про надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої ..."  № 153 від 14.02.2019р. 
Документ №153 від 14.02.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

18.02.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 14.02.2019р.  № 153
м.Івано-Франківськ
 


Про надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, та подальше влаштування


Розглянувши первинні матеріали справ, керуючись ст.ст. 5, 11, 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.ст. 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 Сімейного кодексу України, ст.ст. 55, 58, 59, 61, 62, 63, 66, 67, 74 Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» зі змінами та доповненнями, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1.Надати статус дитини-сироти -, - року народження, у зв’язку зі смертю матері (свідоцтво про смерть серії - №- від -р., видане відділом державної реєстрації актів цивільного стану по - та - районах Головного територіального управління юстиції у - області) та батька (свідоцтво про смерть серії - №- від -р., видане виконавчим комітетом - сільської ради - міської ради -області).

    1. Службі у справах дітей (З.Сливка):

- вжити заходи щодо подальшого влаштування -, - року народження, який перебуває в - професійному будівельному ліцеї до сімейних форм виховання або на повне державне забезпечення;

- зберегти право користування житлом за адресою: с.- - міської ради, вул.-, - до досягнення дитиною повноліття або встановлення опіки (піклування).

2. Надати статус дитини, позбавленої батьківського піклування:

2.1. -, - року народження, у зв’язку з позбавленням обох батьків батьківських прав рішенням - міського суду від -р. (справа №-).

2.1.1. Встановити опіку над малолітньою -, - року народження, яка зареєстрована та проживає за адресою: м.-, вул.-, -, кв.-, призначивши опікуном бабусю -, яка зареєстрована та проживає за цією ж адресою.

2.1.2. Зобов’язати опікуна зберегти за підопічною право користування житлом за адресою: м.-, вул.-, -, кв.- до досягнення дитиною повноліття.

2.2. -, - року народження, у зв’язку з позбавленням матері батьківських прав рішенням - міського суду від –р. (справа №-); відомості про батька записані відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України.

2.2.1. Встановити опіку над малолітньою -, - року народження, яка зареєстрована та проживає за адресою: м.-, вул.-, -, кв.-, призначивши опікуном бабусю -, яка зареєстрована та проживає за цією ж адресою.

2.2.2. Зобов’язати опікуна зберегти за підопічною право користування житлом за адресою: м.-, вул.-, -, кв.- до досягнення дитиною повноліття.


3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.