НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 24 липня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання статусу дитини-сироти та подальше влаштуван..."  № 373 від 04.04.2019р. 
Документ №373 від 04.04.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

08.04.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 04.04.2019р.  № 373
м.Івано-Франківськ
 


Про надання статусу дитини-сироти та подальше влаштування


Керуючись ст.ст. 5, 11, 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.ст. 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 Сімейного кодексу України, ст.ст. 55, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 66, 67, 74, 1258, 1261, 1267 Цивільного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» зі змінами та доповненнями, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Надати статус дитини-сироти:

1.1. -, - року народження, у зв’язку зі смертю матері (свідоцтво про смерть серії І-НМ №- від -р., видане - міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в - області); відомості про батька записані відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України.

1.1.2. Встановити опіку над малолітнім -, - року народження, який зареєстрований та проживає за адресою: м.-, вул.-, -, кв.-, призначивши опікуном бабусю -, яка зареєстрована та проживає за цією ж адресою.

1.1.3. Зобов’язати опікуна переоформити на малолітнього належну йому за законом спадщину після смерті матері та зберегти за ним право користування житлом за адресою: м.-, вул.-, -, кв.- до досягнення дитиною повноліття.


1.2. -, - року народження, у зв’язку зі смертю матері (свідоцтво про смерть серії І-НМ №- від -р., видане - міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в - області) та батька (свідоцтво про смерть серії   І-НМ №- від -р., видане - міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в - області).

1.2.1. Службі у справах дітей (З.Сливка):

- вжити заходи щодо подальшого влаштування -, - року народження, який навчається в коледжі електронних приладів - національного технічного університету нафти і газу до сімейних форм виховання або на повне державне забезпечення;

- переоформити на неповнолітнього належну йому за законом спадщину після смерті батьків і зберегти право спільної сумісної власності та користування житлом за адресою: м.-, вул.-, -, кв.- до досягнення дитиною повноліття або встановлення піклування.


1.3. -, - року народження, у зв’язку зі смертю матері (свідоцтво про смерть серії І-НМ №- від -р., видане - міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в - області); відомості про батька записані відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України.

1.3.1. Службі у справах дітей (З.Сливка):

- вжити заходи щодо подальшого влаштування -, - року народження, який навчається у - професійному будівельному ліцеї до сімейних форм виховання або на повне державне забезпечення;

- переоформити на неповнолітнього належну йому за законом спадщину після смерті матері і зберегти право спільної сумісної власності та користування житлом за адресою: м.-, -, -, кв.- до досягнення дитиною повноліття або встановлення піклування.


2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.