НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 24 липня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 389 від 04.04.2019р. 
Документ №389 від 04.04.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

08.04.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 04.04.2019р.  № 389
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території міста


Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

1.1. ДП «Енергокомплекс» ВАТ «ІФ Металопласт» (В. Орлів) на проведення земляних робіт для ремонту кабельної лінії на вул. П.Ребета, 6 Б, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.2. Павловій Світлані Василівні на проведення земляних робіт для прокладання каналізаційної мережі на вул. О. Бобикевича, 6, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.3. КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (Р. Кімачук) на проведення земляних робіт для реконструкції водопроводу на вул. Карпатській, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.4. Іванишин Галині Ярославівні на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання на вул. І. Ремболовича, 11, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.5. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А.Струк) на проведення земляних робіт для заміни розподільчого газопроводу на вул. Симиренків, терміном 1 місяць з моменту видачі дозволу (ордера).

2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

2.1. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А.Струк) на проведення земляних робіт для прокладання газопроводу на вул. Гетьмана Мазепи, 144.

2.2. ТОВ «АТК Плюс» (В. Жаровський) на проведення земляних робіт для перенесення мереж водопостачання та телефонізації на вул.Б.Хмельницького, 73 А – вул.Надрічній.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М.Вітенка.


Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.