Рішення міської ради  "Про залучення додаткового кредиту НЕФКО для фінансуванн..."  № 28-24/1 від 09.04.2019р. 
Документ №28 від 09.04.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

13.04.2019 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(24/1  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 09.04.2019р.  № 28-24/1
 

Про залучення додаткового кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Івано-Франківська» (2-й етап)
З метою реалізації інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Івано-Франківська» (2-й етап), керуючись ст. 143 Конституції України, ст.ст. 16, 18, 74 Бюджетного Кодексу України, п. 26 і п. 27 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 16.02.2011р. №110 «Про затвердження Порядку здійснення місцевих запозичень» (зі змінами), міська рада

вирішила:

1. Залучити додатковий кредит Північної екологічної фінансової корпорації ( НЕФКО)  на наступних умовах:

1.1. мета запозичення – додаткове фінансування для завершення затвердженого інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Івано-Франківська» (2-й етап);

1.2. форма здійснення запозичення – укладення додаткового Кредитного договору з міжнародною фінансовою організацією;

1.3. вид запозичення –  зовнішній кредит (кредит від МФО);

1.4. розмір та валюта запозичення - 4 000 000 (чотири мільйони) євро;

1.5. строк запозичення - 9 років, включаючи  пільговий період, який становить 18 місяців після першої виплати кредиту;

       1.6. відсоткова ставка за користування кредитними коштами: 6 місячний EURIBOR плюс Маржа в розмірі 6,25% річних;

1.7. сплата відсотків по кредиту здійснюється рівними щопіврічними платежами, відповідно до умов Кредитного договору;

1.8. погашення кредиту здійснюється рівними щопіврічними платежами, відповідно до умов Кредитного договору, після завершення пільгового періоду;

1.9. розмір основної суми боргу за запозиченням становить 4 000 000 (чотири мільйони) євро, які надходитимуть до міського бюджету на рахунок позичальника у банку, прийнятому для Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО).


2. Уповноважити заступника міського голови-начальника фінансового управління В. Сусаніну від імені Івано-Франківської міської ради підписати додатковий Кредитний договір з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО);


3. Уповноважити заступника міського голови-начальника фінансового управління (В. Сусаніна) вчиняти всі необхідні правочини та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням запозичення до міського бюджету м. Івано-Франківська, шляхом отримання кредиту від міжнародної фінансової організації Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО), з правом подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини, а також вчиняти всі інші дії, пов’язані з залученням запозичення.


4. Фінансовому управлінню щороку передбачати у місцевому бюджеті м. Івано-Франківська кошти, необхідні для здійснення витрат з виконання боргових зобов'язань міста до кінця дії цих зобов'язань.


5. Фінансовому управлінню підготувати пропозиції до рішення про місцевий бюджет на 2019 рік, що передбачають здійснення запозичення та спрямування коштів на реалізацію Проекту.

6. Дане рішення набуває чинності відповідно до законодавства України.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-начальника фінансового управління В. Сусаніну та постійну депутатську комісію з питань бюджету (Р. Онуфріїв).
Міський голова                                                                Руслан Марцінків
2011-2020 © Всі права застережено.