НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

П'ятница, 20 вересня 2019 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволу на коригування і розроблення деталь..."  № 97-25 від 25.04.2019р. 
Документ №97 від 25.04.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

29.04.2019 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(25  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 25.04.2019р.  № 97-25
 

Про надання дозволу на коригування і розроблення детальних планів території


Керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», міська рада


вирішила:

1. Надати дозвіл на коригування детального плану території:

1.1. Для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків в межах вулиць Отця І.Блавацького – П. Полуботка – Січинського у м. Івано-Франківську;

1.2. Для розміщення парку, будівництва церкви та закладів соціальної сфери (школи та дитячого садка) вздовж дамби ріки Бистриці Солотвинської в районі вул. Хіміків – Юліана Целевича у м. Івано-Франківську;

1.3. Для багатоквартирної житлової забудови в межах вулиць Б. Хмельницького – Гетьмана Сагайдачного у м. Івано-Франківську.

2. Надати дозвіл на розроблення детального плану території:

2.1. Для будівництва адміністративно-господарського корпусу Івано-Франківської міської аварійно-рятувальної служби та багатоквартирної житлової забудови з приміщеннями громадського призначення на вул. Галицькій, 201 у м. Івано-Франківську;

2.2. Для будівництва модульної тягової підстанції на вул. О. Довженка у  м. Івано-Франківську;

2.3. Для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі вулиць Ціолковського – Горбачевського у м. Івано-Франківську.

3. Управлінню архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міської ради (О. Кошик) в установленому порядку:

3.1. Виступити замовником розроблення містобудівної документації, зазначеної у п. 1 цього рішення;

3.2. Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації, зазначеної у п. 1 цього рішення;

3.3. Забезпечити врахування громадських інтересів під час розроблення  містобудівної документації, зазначеної у п. 1 цього рішення.

4. Секретаріату міської ради (Н. Карабин) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр» та оприлюднити на офіційному веб-сайті Івано-Франківської міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління В. Сусаніну та постійну депутатську комісію з питань містобудування та земельних відносин (В. Яблонь).


Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.