НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Субота, 24 серпня 2019 року
 Розпорядження міського голови  "Про порядок розміщення друкованих матеріалів передвибор..."  № 174-р від 24.05.2019р. 
Документ №174-р від 24.05.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.05.2019УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 24.05.2019р.  № 174-р
 


Про порядок розміщення друкованих матеріалів передвиборної агітації       Відповідно до Указу президента України №303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» та на виконання вимог частини 12 статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України»:

1.Визначити, що місцями для розміщення друкованих матеріалів передвиборної агітації (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) є тумби та щити, зазначені в додатку 1, які обслуговує ТзОВ «Міське рекламно-інформаційне підприємство «Ратуша», рекламні тристоронні щити, розміщені на електроопорах тролейбусних ліній (третя, сторона сіті-лайтів), які обслуговує ТзОВ «Дикий захід» (додаток 2), а також стенди та тумби на території сільських рад Івано-Франківської міської ради (додаток 3).

2.Рекламно-інформаційному підприємству «Ратуша» (А.Коваль), ТзОВ «Дикий захід» (О.Шаблєвський), сільським головам Івано-Франківської міської ради привести до належного стану тумби, стенди та щити, а також виконати надписи «Передвиборна агітація».

3.Рекомендувати суб’єктам виборчого права звертатись в ТзОВ «Міське рекламно-інформаційне підприємство «Ратуша» (тел.750357, 506695 вул.М.Грушевського,22), ТзОВ «Дикий захід» (тел. 507187, вул.Валова,4, офіс 3) та до сільських голів сіл Івано-Франківської міської ради з приводу розміщення матеріалів передвиборної агітації на рекламних тумбах, стендах і щитах (згідно з додатками 1,2,3)

4.Заборонити розміщення матеріалів передвиборної агітації у невстановлених місцях.

5. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М.Смушак) забезпечити належний благоустрій, освітлення місць розташування тумб та щитів передвиборної агітації.

6. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М.Смушак) організувати проведення перевірок  протягом червня-липня 2019р. з метою виявлення матеріалів передвиборної агітації, розміщених у невизначених для цього місцях, винних притягати до адміністративної відповідальності.

7. ТзОВ «Міське рекламно-інформаційне підприємство «Ратуша» (А.Коваль), ТзОВ «Дикий захід» (О.Шаблєвський), Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М.Смушак), сільським головам Івано-Франківської міської ради забезпечити очищення  від матеріалів передвиборної агітації стендів, тумб та щитів з 24.00 год. 19.07.2019р.

8. Управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О.Костенко), Івано-Франківському відділу поліції ГУНП в області (І.Кавінський), КП «Муніципальна варта» (А.Прусак) забезпечити дотримання громадського порядку в місцях розташування стендів, щитів, тумб передвиборної агітації та взяти їх під охорону.

9.Дане розпорядження опублікувати в газеті «Західний кур?єр».

10.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради І.Шевчука.
Міський голова                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2019 © Всі права застережено.