Рішення виконавчого комітету  "Про організацію та проведення культурно-мистецьких захо..."  № 646 від 05.06.2019р. 
Документ №646 від 05.06.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

09.06.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 05.06.2019р.  № 646
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію та проведення культурно-мистецьких заходів до відзначення в місті 163-ї річниці від дня народження І. Я. ФранкаКеруючись ст.ст.27,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з   метою   вшанування пам'яті  Івана Франка  та в  зв'язку з відзначенням 163-ї річниці від дня народження Івана Франка, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


  1. Затвердити перелік підготовчих та організаційних заходів до відзначення 163-ї річниці від дня народження І. Я. Франка (додаток 1).
  2. Затвердити програму культурно-мистецьких заходів до відзначення 163-ї річниці від дня народження  І.Я.Франка (додаток 2).
  3. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська) забезпечити організацію та проведення культурно-мистецьких заходів до відзначення 163-ї річниці від дня народження  І.Я.Франка.
  4. Відділу внутрішньої політики (І.Кінашу) забезпечити урочисте покладання квітів до пам’ятника видатного українського письменника, громадського і політичного діяча І.Франка з нагоди відзначення 163-ї річниці від дня народження І.Я.Франка.
  5. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (В.Сусаніна) профінансувати витрати на проведення культурно-мистецьких заходів до відзначення 163-ї річниці від дня народження  І.Я.Франка  відповідно до кошторису (додаток 3).
  6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на Департамент культури міської ради.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Левицького.Міський голова                                                                               Руслан МарцінківДодатки:2011-2020 © Всі права застережено.