НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 15 жовтня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 666 від 05.06.2019р. 
Документ №666 від 05.06.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

09.06.2019УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 05.06.2019р.  № 666
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення

об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


      1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

      1.1. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А.Струк) на проведення земляних робіт для заміни розподільчого газопроводу на вул. Степана Бандери, 41, 51, 59, 63, 71, терміном 2 місяці з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.2. Михайлишин Л. П. на проведення земляних робіт для реконструкції мережі водопостачання на вул. Дарії Цвєк, 12, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.3. ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» (С. Мельник) на проведення земляних робіт для ремонту теплової мережі на вул.Є.Коновальця, 13 А, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.4. Березовському Я. М. на проведення земляних робіт для заміни каналізаційної мережі на вул. І. Пулюя, 18, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.5. ТОВ «Будівельна компанія «Вік» (Т. Галька) на проведення земляних робіт для будівництва колектора зовнішньої дощової каналізації на вул.Промисловій – вул. Надрічній, терміном 1 місяць з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.6. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Курінного Чорноти, 2 к.1, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.7. КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (Р. Кімачук) на проведення земляних робіт для реконструкції мережі водовідведення на вул. Довгій – вул. Береговій, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано –  Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

       2.1. Івано-Франківському відділенню ПАТ «Івано-Франківськгаз» (А.Струк) на проведення земляних робіт для заміни розподільчого газопроводу на вул. Вовчинецькій (від вул. В. Івасюка до вул. Василя Симоненка).

       2.2. ТОВ «Ельдорадо» (З. Ван Ліер) на проведення земляних робіт для влаштування паркувальних місць на вул. Незалежності, 83-87.

       2.3. ТОВ «КМК Електро» (Т. Кріпкий) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Вовчинецькій, 194, 196, 225 Д.

       2.4. ПП «Інтеренергоінвест» (С. Бегін) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Національної Гвардії.

       2.5. ТОВ «БК Альянс ІФ і КО» (П. Хвальбота) на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання до групи житлових будинків на вул. Залізничній - вул. Незалежності.

       2.6. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для заміни кабельних ліній на вул. Галицькій, 26, 28 А та вул.Військових Ветеранів, 3 А, 4, 6, 10 А.

      3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.        Міський голова                                                 Руслан Марцінків2011-2019 © Всі права застережено.