НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Субота, 14 грудня 2019 року
 Рішення міської ради  "Про затвердження Порядку складання, затвердження та кон..."  № 118-26 від 07.06.2019р. 
Документ №118 від 07.06.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення "Про внесення змін у додаток 1 і 2 рішення Івано-Франківської міської ради від 07.06.2019 р. № 118-26"
Рішення виконавчого комітету  №1445 від 05.12.2019р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

11.06.2019 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(26  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 07.06.2019р.  № 118-26
 

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних  підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради

Керуючись ст.ст. 26, 59 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 78 Господарського кодексу України, з метою вдосконалення системи фінансового планування, підвищення ефективності роботи комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської  міської ради, міська рада


вирішила:

1. Затвердити Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради (далі – Порядок), що додається.

2. Управлінню охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради  (М.Бойко) забезпечити :

1) складання графіків подання проектів річних фінансових планів підприємствами  охорони здоров’я  та звітів про їх виконання;

2) своєчасне затвердження річних фінансових планів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я, що належать до власності територіальної громади міста Івано-Франківська.

3. Погодження фінансових планів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради та контроль за їх виконанням  покласти на управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради (М.Бойко) та фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради  (В.Сусаніна).

4. Керівникам комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради:

4.1. Забезпечити своєчасне подання фінансових планів, звітів про виконання фінансових планів підприємств на погодження до управління охорони здоров’я Івано-Франківського міської ради, фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

4.2. Подати проект фінансового плану на 2020 рік  - до  01.08.2019 року.

5. Відповідальність за складання та виконання фінансових планів  комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради несуть  керівників даних підприємств.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського  голови О. Левицького та на голову постійної депутатської комісії з питань гуманітарної політики М. Смаль.


Міський голова                                                              Руслан Марцінків
Додатки:2011-2019 © Всі права застережено.