НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Субота, 14 грудня 2019 року
 Рішення міської ради  "Про звільнення від сплати пайової участі замовників буд..."  № 125-26 від 07.06.2019р. 
Документ №125 від 07.06.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

11.06.2019 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(26  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 07.06.2019р.  № 125-26
 

Про звільнення від сплати пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста
       Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 року,   Положенням «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста», прийнятого рішенням сесії Івано-Франківської міської ради від 18.10.2013 року №1231 та Положенням «Про пайову участь замовників будівництва (забудівників) мікрорайонів в межах вулиць Бельведерської – П. Орлика – Короля Данила і № 4 на вул. Хіміків – Тролейбусна у створенні та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста», прийнятого рішенням сесії Івано-Франківської міської ради від 05.04.2012 року №697-22, міська рада     

                                                                                                          

в и р і ш и л а:


       1. Звільнити від сплати пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку  інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста товариство з обмеженою відповідальністю «Інвестиційно-будівельна компанія «Вертикаль» щодо будівництва багатоквартирних житлових будинків на вул. Ребета, поруч будинку №10 на площу передану прокуратурі Івано-Франківської області.

       2. Дати дозвіл на зменшення та зменшити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста товариству з обмеженою відповідальністю «Франківський дім МК» щодо будівництва багатоквартирних житлових будинків (№№4-8 згідно детального плану території) на                                        вул. Макогона, 23 «А», на вартість робіт по влаштуванню позамайданчикових мереж водопостачання та водовідведення.

       3. Зменшити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста приватному підприємству «Вамбуд», фізичній особі-підприємцю Чорнопиському Юрію Івановичу щодо  будівництва групи багатоквартирних житлових будинків в межах вул. В. Стуса – І. Миколайчука – Проектна 1 (№4 по генплану), 4 черга, 1 пусковий комплекс), на вартість виконання робіт з прокладки всмоктувального водогону на вул. В. Івасюка в сумі                    1 170 584, 40 грн.

       4. Внести зміни в пункт 2 рішення міської ради від 14.12.2018 року №357-22 «Про звільнення та зменшення сплати пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» та після слів: «… центру «Арсен» …» доповнити словами: «… та групи багатоквартирних житлових будинків з приміщеннями громадського призначення (1-10 черга будівництва) на вул. Хіміків …» і далі по тексту.

       5. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська від Замовників будівництва виконані роботи зазначені у   п. п. 2, 3 даного рішення та закріпити їх на праві господарського відання за                        КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

       6. КП «Івано-Франківськводоекотехпром» та Замовникам будівництва здійснити прийняття-передачу по акту прийому-передачі.

       7. Фінансовому управлінню (В. Сусаніна) після фактичної передачі площі та робіт, уточнити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста і внести відповідні зміни до укладених договорів, відповідно до пунктів 1-3 (після виконання пунктів 5, 6 даного рішення).        

               8. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.

Міський голова                                                             Руслан Марцінків
2011-2019 © Всі права застережено.